Kultura jest wspaniała!

Zbuduj sylwetkę przed wakacjami, wskakuj na dwa kółka!

Dużymi krokami nadchodzi ciepły sezon, długo oczekiwana przez miesiące nieprzerwanie wypełnione mrozem i sypiącym białym puchem. Jest to okres, jaki przynosi wytchnienie, ulgę i daje nareszcie nie pamiętać o trudach brnięcia przez zaspy, usterkach w autach i sezonie grypy. No a do tego w końcu zazielenią się krzaki i drzewa, poczną tu i ówdzie świergolić ptaki, a niedługo nie trzeba będzie nosić czapki aby nie zachorować. Da się w końcu pokazać nieco ciała...


I tu u wielu mogą zaczynać się problemy. Niektórzy pracowali zimą, nawet w mróz i nieustające zawieje dbając o stan ciała – tak zostali wychowani albo samemu nauczyli się na własnych błędach w minionych latach – ale są i tacy, którzy z podstępnego rozleniwienia albo przejściowej, sezonowej depresji nie byli w stanie wykonać nic, co teraz zaprocentowałoby sylwetką i kondycją. A idzie wiosna, potem lato, wypady na plażę, a nikt nie wie, może też wakacyjne podrywy, podróże z partnerką lub ukochanym, wiele atrakcji. Trzeba jednak sobie w tej kwestii pomóc, choć tygodni coraz mniej.

SPORT SHOP
Na podstawie: Sport-shop.pl
Najprostszym, niezwykle wydajnym i ekonomicznym sposobem na odzyskanie odrobiny zdrowia, satysfakcji, a także kilku całkowicie praktycznych korzyści, jest rower, sprzęt obecny od bardzo dawna, obecnie znajdujący się w pełni chwały i nadal zyskujący na popularności. Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery wyczynowe, rowery miejskie pozwalają na sprawiającą radość aktywność, poznanie swojego miasta od odrobinę innej strony niż dotąd, prosty transport niewielkich zakupów i innych drobiazgów w plecaku czy sakwach, no i rzecz, która interesuje wielu najbardziej: poprawienie wydolności tlenowej, zrzucenie w niedługim okresie kilku nadmiarowych kilogramów, jakie w ciągu zimy narosły w okolicach pasa, zbudowanie miłej dla oka muskulatury. Chociaż na rowerze pracują głównie nogi i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, generalna zawartość tłuszczu w ciele błyskawicznie spadnie, a na tym zyska całe ciało, jeśli przez parę miesięcy nie będziemy próżnować.


W dowolnym dużym i mniejszym mieście znajduje się z pewnością salon z rowerami na poziomie. Są w nich dostępne polskie i zagraniczne rowery takich firm jak B-Twin, Merida, Giant i pozostałe. W ofercie znajdzie się także wskazana na wiosenną, nieraz zmienną aurę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-10 07:54:03
Tagi: zdrowie, nogi, kondycja, sylwetka, wiosna, rowery