Kultura jest wspaniała!

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To doskonałe wyjście.


Można wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Można w spokoju posiedzieć i spędzić czas ze znajomymi bez konieczności nieustannego rozgarniania wiszących w pomieszczeniu chmur dymu. Oczywiście, w dużej ilości lokali są sale dla palących, zatem nie mogą oni czuć się w jakiś sposób dotknięci tym ograniczeniem. Duża ilość palaczy na pewno z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o zerwaniu z nałogiem. Pomóc w tym może e-papieros cena.

Pod tą nazwą ukrywa się niewielkie urządzenie elektroniczne, które ma za zadanie zastąpić zwykłe papierosy. Oczywiście powstało ich już wiele typów, możemy kupić do nich odpowiednie preparaty mające nadawać smak, oraz dostarczające nikotynę terapeutyczną. Tego typu papieros może mieć różne „moce”, uzależnione od tego który płyn do niego zakupimy. Istnieją takie zupełnie nie zawierające nikotyny, aż po takie ze zwiększoną jej dawką.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Tego typu urządzenie oczywiście jest wielorazowego użytku. Można używać papierosa wielokrotnie. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne należy ładować jego akumulatorek, uzupełniać płyn a czasami wymieniać różne elementy na nowe, ponieważ po prostu się zużywają.

E-papierosy sklep nie wytwarza dymu, ponieważ nie dochodzi do spalania czegokolwiek, jedynie korzystający inhaluje się właściwą mieszanką. W związku z tym nie ma zakazu użytkowania go na przykład w restauracjach. Mimo, że samo urządzenie jest dość kosztowne, to jednak korzystanie z niego jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż kupowanie normalnych papierosów, których ceny doszły już do kilkunastu złotych za paczkę.

Zwykłe papierosy pewnie nigdy całkowicie nie wypadną z obiegu, jednak jeśli chcemy zrobić cokolwiek dla swojego zdrowa i nie utrudniać dymem funkcjonowania wszystkim wokół warto zdecydować się na zakup papierosa elektronicznego. Z pewnością nie będziemy żałować tej decyzji, a być może spróbujemy całkowicie zerwać z nałogiem .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-11 07:54:13
Tagi: urządzenie, dom, złoto, papierosy, ubranie, papieros