Kultura jest wspaniała!

Upominki z adrenaliną

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Krąży wciąż powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Zazwyczaj na tym etapie mamy już dość duże dzieci, stabilną pracę i własne miejsce na świecie. Albo całkowicie odwrotnie - uznajemy, że właśnie teraz się ustatkujemy. Należy ten dzień szczególnie zaznaczyć.

Prezent na czterdzieste urodziny (zobacz przykładowy prezent) powinien zapierać dech w piersiach. Naturalnie świetna książka, czy pięknie wydana płyta z filmem sprawdzi się w każdej sytuacji, ale może lepiej zastanowić się nad czymś zupełnie odmiennym. Wystarczy poczytać trochę w internecie, by przekonać się jak gigantyczny mamy wybór. Prezent nie musi być przedmiotem. Ostatnio zyskały na popularności tak zwane „prezenty z adrenalinką”.

Zrób coś szalonego
Przykład? Któż po cichu nie marzy o skoku ze spadochronem, albo o kursie nurkowania? A może lekcja driftingu? Wybór jest przeogromny, Mnóstwo firm dziś ma w ofercie tego typu ciekawe prezenty. Właściwie da się wyszukać podarunek dopasowany do upodobań naszego jubilata.
Niezwykłe doznania można przeżyć w powietrzu - na przykład skacząc na bungee, przechodząc kurs paralotniarstwa (zapisz się z nami), czy lecąc szybowcem. Da się bez problemu znaleźć coś dla wielbicieli wody - narty wodne, pływanie skuterem albo weekend
Prezentokracja.pl
Na podstawie: http://prezentokracja.pl/
na żaglówce. Oczywiście doskonałym pomysłem może być jazda różnego rodzaju sportowymi, fantastycznymi samochodami jak Lamborghini. A może weekend ze wspinaczką skalną, albo jazda psim zaprzęgiem?

Dopasuj prezent
Wybór nieszablonowych prezentów jest wielki. Ograniczeniem jest w sumie wyłącznie wyobraźnia i oczywiście upodobania jubilata. Lepiej nie fundować osobie z wielkim lękiem wysokości skakania z wieży. Pamiętajmy, że prezent na 40 urodziny powinien być wspaniały i oryginalny, lecz przede wszystkim powinien sprawić radość i przyjemność obdarowywanemu. W związku z tym, najlepiej takie prezenty robić ludziom, których świetnie znamy. Nie bójmy się, że nie stać nas na taki prezent http://prezentokracja.pl/prezent/lot-motoparalotnia---podniebna-podroz-w-tandemie. Tego rodzaju rozrywka wcale nie musi być bardzo kosztowna. Ceny są mocno zróżnicowane, tak że spokojnie da się wyszukać coś na każdą kieszeń. Prezenty z adrenaliną są doskonałym pomysłem!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-11 07:54:08
Tagi: narty, nurkowanie, Urodziny, Lamborghini, weekend, dzień, bungee