Kultura jest wspaniała!

Czy warto grać w Internecie w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

Żyjemy w szybkich i trudnych czasach. Życie jest nadzwyczaj nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Należałoby zadbać więc o relaks po pracy. Solidną propozycją mogą być gry Internetowe.
Niektóre z nich nadają się zarazem dla najmłodszych odbiorców. Dzięki nim uczniowie mogą posiąść nie tyko porządną rozrywkę, ale także zyskać wiedzę z określonych dziedzin. Niewątpliwie aspekt edukacyjny jest nad wyraz ważnym walorem każdej gry dla dzieci.Gra
Napisał: Giles Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia taką grą dla dzieci, która zawiera również aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Przede wszystkim ta gra jest przydatna dla dzieci, które mieszkają w dużych miastach. Te dzieci nie mają kontaktu z przyrodą. Niekiedy nie wiedzą, jak wygląda krowa czy kura. Ciężko w to uwierzyć dorosłym, lecz faktycznie wśród dzieci z wielkich miast może się to przydarzyć. Wspomniana gra ukaże świat wiejski, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Zdobędzie wiedzę o życiu na wsi, lecz również nauczy się, jak zarządzać farmą.

Kolejną grą przeglądarkową, czyli darmową, jest „Kapi hospital”. Użytkownik wciela się w niej w lekarza, który pracuje na w szpitalu. Przywożeni są chorzy z
zobacz więcej
Napisał: Paul J. Rush
Na podstawie: http://www.flickr.com
różnymi chorobami i urazami. Zadaniem doktora jest bez wątpienia ich wyleczenie na miejscu, a w razie konieczności zostawienie na oddziale. Ta gra również ma aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników Internetu, którym nieznana jest jeszcze praca lekarza w szpitalu.

Następną grą przeglądarkową jest „Forge of empires” (www). Gra polega na budowaniu własnego imperium. Posiada przede wszystkim charakter ekonomiczny, gdyż w jej początkowej fazie skupiamy się na rozbudowie ogromnego miasta.

Potem przyjdzie również czas na podbój innych imperiów. Gra zaczyna się w epoce brązu i ukazuje rozrost cywilizacji przez średniowiecze, epokę kolonialną do czasów współczesnych. Internauta postanawia o rozbudowie miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można zwerbować swoją armię i ruszyć na podbój. Nadzorować oddziałami można samodzielnie względnie zlecić je komputerowi. W grze można zakupić wszystko za realne pieniądze oraz można ożywiać zniszczone oddziały. Jest to dobra rozrywka za darmo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-19 07:54:08
Tagi: gry, dzieci