Kultura jest wspaniała!

To istotne spędzać wolny czas, jak najbardziej interesująco. To wręcz niezbędne, gdyż wtedy tak rzeczywiście odpoczywamy i coś wynosimy z tak spędzonych chwil

Co jest zdecydowanie najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele interesujących propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do realizacji. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan może być dobry, ale tylko na tyle, na ile da się go spełnić. Może to i banał, ale wielu nie pamięta o tym. Przecież zakładając robienie czegoś na wolnym powietrzu musimy liczyć się ze zmienną pogodą, podobnie w zimę wszystko trzeba organizować w domu, no chyba, że planujemy sanki lub kulig. Bardzo często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy potrafić zorganizować coś interesującego.

gry na PC
Napisał: Dion
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najlepszą rzeczą wydają się gry komputerowe, na przykład: www.ceneo.pl/Gry_do_pobrania_na_PC. Można grać w nie właściwie cały czas, jest wielka różnorodność, co jakiś czas zaś pojawiają się prawdziwe perełki, w które niełatwo odpuścić sobie granie. Są bardzo wciągające. Dla osób, które szukają w takiej formie rozrywki czegoś więcej niż tylko wyścigów czy bijatyk, idealne są gry strategiczne, czyli takie produkcje, gdzie należy mierzyć się z dużymi zagadkami i problemami. Dopiero, gdy się z nimi uporamy czeka nas nagroda w postaci następnej planszy.

Jest to raczej niełatwe, co pokazują doświadczenia różnych graczy. Dla ludzi, którzy pragną po prostu nieco sobie pograć i nie myśleć o łamigłówkach, najlepsze są tak zwane „strzelanki”. Jak sama nazwa sugeruje musimy w takich grach uśmiercić jak najwięcej innych postaci, jednocześnie musimy być uważni, by samemu nie zostać uśmierconym. W takie gry nie powinny grać dzieci. Nie jest to dobre, gdyż jest w nich za wiele przemocy, za dużo scen, których nie powinny widzieć w tak młodym wieku. Jeśli nie kochamy gier komputerowych warto pomyśleć o czymś zupełnie innym, o grach planszowych. Dla najmłodszego pokolenia mogą one na pierwsze spojrzenie wydawać się nieciekawe. Propozycje można zobaczyć tu - spójrz na to.

Wiadomo, wychowani na grach komputerowych mogą na początku nie lubić tej formy grania. Jednak spróbujmy zachęcić je do grania, być może wtedy faktycznie je zaakceptują i staną się idealną alternatywą dla gier komputerowych. To serio niezwykle ważne, warto mieć to w pamięci. To szczególnie istotne, gdy przykładowo będzie brakowało prądu. Wtedy już zostaną tylko „planszówki".

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-19 07:54:05
Tagi: gry komputerowe, Granie, planszówki, strzelanki