Kultura jest wspaniała!

Pomysły na najlepsze prezenty

Elektroniczne gadżety to dziś stały element kolekcji prezentów, jakie znajdujemy pod choinkami. Ich popularność rośnie z roku na rok, a co roku pojawiają się ciekawe nowsze modele, bijące na głowę poprzedników. Szeroki wachlarz gadżetów, jakie możemy sprezentować najbliższym, robi wrażenie. Usprawniają komunikację oraz zapewniają świetną zabawę na długi czas.

szczegóły
Na podstawie: http://kamerynakask.pl/
Takim wymarzonym podarunkiem może okazać się smartfon Galaxy Young. Tym niewielkim ciałem, a wielkim duchem modelem, Samsung celuje w rosnące potrzeby nie tylko młodych fanów elektronicznych gadżetów, ale również tych, którzy dopiero mają ochotę rozpocząć swoją przygodę z tymi urządzeniami. Jest wystarczająco nieduży, przez co poręczny, a do tego ma 3-calowy wyświetlacz, ułatwiający korzystanie z funkcji. Do tego dochodzi procesor 1 GHz i możliwość korzystania z wszelakich multimediów. Galaxy Young ma w sobie wszystko, czego oczekujemy od doskonałego smartfonu.

Gwiazdka to również wyśmienity czas na zimowe podarunki. Od pewnego czasu wielkim powodzeniem wśród fanów białego szaleństwa cieszą się kamery GoPro, które umożliwiają swobodne nagrywanie ewolucji, czy po prostu przejazdów po alpejskich czy polskich stokach. Poprawiona niedawno kamera gopro HERO3 Black Edition, jest jeszcze mniejsza, lżejsza od poprzedniczek i pozwala na rejestrowaniewideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć.W czasach kiedy smartfon towarzyszy nam codziennie, idealnym pomysłem będą ciekawe gadżety do telefonów, np. oryginalne etui. Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, razem z kluczami czy monetami, z całą pewnością nie zapowiada nic dobrego. Nawet w sytuacjach gdy aparat zrobiony jest z najlepszych tworzyw, mogą pojawić się na nim zarysowania. I mimo, że nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla estetów może być to trudne do zaakceptowania. Używając etui, warunki atmosferyczne, rysy i odciski palców i plamy na wyświetlaczu nie będą stanowiły zagrożenia dla smartfona - polecana strona.

Nie ma na co czekać. Warto już od dziś zacząć rozglądać się za najlepszymi pomysłami na upominki dla rodziny i przyjaciół. Przedświąteczne zakupy naprawdę mogą być przyjemnością.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-10 07:54:12
Tagi: telefon, gadżety, Prezenty, wideo, gadżety do telefonów