Kultura jest wspaniała!

Koncerty muzyczne w naszym kraju w 2014 roku

Kolejny rok będzie obfitował w niemało eventów oraz koncertów muzycznych, ku znacznej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyki z Polski, ale także ci zagraniczni chętnie skorzystają z szerokich możliwości dawanych im do dyspozycji. Od ubiegłego roku szczególnie głośno jest o raczkującym dopiero zespole angielskim Disclosure, jaki z ogromną pasją tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swe idee. Grupa Deep Purple w Polsce powraca ze zdwojoną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!


Pasjonaci muzyczni z naszego kraju zbierają energię na tegoroczne koncerty

Deep Purple
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Na scenie elektronicznej pojawił się zespół Disclosure, koncertujący niegdyś jedynie w swoim kraju. W naszym kraju zaczęto pasjami słuchać ich kawałków już w 2012 roku, z tego też powodu zespół Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy oraz Howard Lawrence, pokazują całość swych możliwości, z czym jednak niektórzy entuzjaści mogliby się nie zgodzić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już zaniedługo pokażą też polskiej publiczności.

Deep Purple w Polsce ku radości fanówGdy chodzi o grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tej grupy legendy. Niesamowicie udane wydarzenia w lipcu 2013 zmotywowały wykonawców do ponownego odwiedzenia naszego kraju. Angielska formacja da popis swoich niesłabnących umiejętności tak w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, jakie przeszły do historii, jak przykładowo Smoke on the Water czy inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla fanów ich muzyki.


Marcowy popis grupy Disclosure jeszcze przed nami

Wśród najciekawszych zdaniem fanów muzyki z Polski wydarzeń tego rodzaju wskazuje się na grupę brytyjską Disclosure koncert dającą w marcu w Warszawie. Bilety rozchodzą się w niewiarygodnie szybkim tempie, choć zespół działa stosunkowo niedługo na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów w całym kraju, dzięki czemu pojawia się bardzo często na szczególnie liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, jednak i na całym świecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-16 07:54:14
Tagi: muzyka, koncerty, publiczność, talent, Disclosure, Disclosure koncert, rynek muzyczny, festiwale muzyczne