Kultura jest wspaniała!

Sieć bezprzewodowa ma naprawdę wiele pozytywów

Zwykłym osobom bardzo trudno wytrzymać bez Sieci, no a co dopiero firmom? To jasne: trudno dać radę w świecie biznesu bez ciągłego dostępu do globalnej wioski. Bardzo dobrze, że ostatnimi czasy jest tak, iż o szybki net wcale nie jest za ciężko. Co prawda w dalszym ciągu nie jesteśmy Japonią, państwem w którym to transfery są wielce wysokie, ale na szczęście wcale nie jest tak źle. Jaki Internet szczególnie trzeba zalecić zwykłej firmie? Jeśli ilość stanowisk w firmie jest niemała, przednim wyjściem jest bezprzewodowa sieć. Pamiętajmy, że jakby nie patrzeć bezprzewodowy Internet to dużo atutów. No to się postarajmy trochę pozastanawiać się odnośnie Internetu w naszej firmie.
przykładowy modem
Napisał: Beau Giles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Początkowo należy jeszcze raz to powiedzieć: bez wątpienia internet bezprzewodowy dla firm jest najbardziej odpowiednią opcją. Kable są irytujące, a więc nie ma sensu zawalać pokoi firmowych zbędnymi kablami. Pewnie niektórzy zakładają pesymistycznie, że bezprzewodowa sieć jest sporo bardziej wolna. Jednak tak w żadnym razie nie wolno postrzegać Netu bezprzewodowego. Fakty są takie, że jakby nie patrzeć nie jest wolniej, odnośnie tego trudno mieć najmniejszych wątpliwości!

Nawet jeśli jakiś internauta w dalszym ciągu nie bardzo dowierza w szybkość sieci bezprzewodowej, niech sprawdzi transfer, nic przesadnie trudnego. W bardzo dużym błędzie są właściciele firm, którzy sądzą, że z automatu łącza biznesowe są o wiele większym kosztem. Co prawda transfer powinien być duży, bo łącze będzie podzielone na większą liczbę userów, ale i tak jakiś wielki koszt to nie powinien być. No chyba, że będziemy mieli jakiegoś pecha, czyli podpiszemy mega złą dla nas umowę.A więc to właśnie akurat bezprzewodowe połączenie z Internetem jest najbardziej wskazaną możliwością. Niby Net na kablu wcale nie jest taki bardzo zły, ale pamiętajmy jedną sprawę: firma będzie konkretniej działała, jeżeli właśnie Internet będzie całkowicie bezprzewodowy. Zatem czy już wszystko jest jasne na temat Sieci bezprzewodowej?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-22 09:37:21
Tagi: firma, kable, Łącze, prędkość, koszt, Internauta, Przedsiębiorcy