Kultura jest wspaniała!

Którego etui na smartfon potrzebujesz? - sprawdź w e-sklepie.

Na dzień dzisiejszy niejeden posiadacz nie rozstaje się ze swoim telefonem komórkowym Ciągły rozwój technologi sprawia, że smartfony posiadają coraz więcej przydatnych na co dzień funkcji. Telefon nie służy jedynie nam do rozmów, ale również zaczął pełnić rolę małego podręcznego komputera. Zastanówmy się, czy warto kupić etui, który chroni urządzenie przed zewnętrznymi uszkodzeniami.
Zagrożone smartfony
najlepszy telefon iPhone 4
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mówi się, że nowe smartfony są szczególnie podatne na różnego rodzaju uszkodzenia, ponieważ mają duże ekrany. Faktycznie jednak prawie wszystkie modele mają ekran wykonany z tzw. gorilla glass. Jest to specjalny rodzaj szkła, używany praktycznie przez wszystkich producentów telefonów a także innych urządzeń, wyposażonych w ekran dotykowy. Dzięki temu ekrany naszych smartfonów są wyjątkowo odporne na uszkodzenia.
Jednakże w większości modeli słabym punktem konstrukcyjnym jest tylna obudowa.
Jest to element, na którym producenci najwięcej oszczędzają. Im tańszy model telefonu komórkowego, tym cieńsza i słabsza obudowa. Najgorzej sprawdzają się zwłaszcza te wytworzone z plastiku, jednak również te aluminiowe są bardzo podatne na uszkodzenia.Dobierz odpowiednie etui
artystyczne etui na telefon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli więc chcemy jak najdłużej zachować estetyczny wygląd naszego smartfona, należy zakupić tutaj odpowiedni pokrowiec. W sklepach z akcesoriami jest całkiem spory wybór tego typu towaru, zarówno w sklepach on - line, jak i salonach firmowych. Niestety nie ma jednego uniwersalnego modelu etui, ponieważ smartfony mają różne wielkości ekranów. Dlatego warto przed zakupem sprawdzić parametry naszego telefonu lub zwyczajnie zabrać go ze sobą do sklepu i sprawdzić etui na miejscu.

Inny typ obudowy
Ostatnio szczególnie popularne są same obudowy na telefon, które chronią wyłącznie tylną cześć urządzenia. Większość z nas chce mieć stały dostęp do ekranu dotykowego, bez konieczności otwierania i zamykania pokrowca. W obudowach tego typu ekran jest zawsze na wierzchu, gotowy do użycia. Oryginalne obudowy dostępne w sklepie http://www.mobilnakraina.pl/ to także doskonały sposób na spersonalizowanie swojego smartfona.Producenci oferują bowiem obudowy w różnych wzorach, kolorach i kształtach

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-22 09:37:20
Tagi: Obudowa, komputer, telefon, etui, smartfony