Kultura jest wspaniała!

Cechy najnowszych osuszaczy - sprawdź na uni-lux.eu

Nowoczesny oczyszczacz powietrza pracuje w oparciu o niezmiernie proste reguła. Najważniejsza zasada mówi o przepuszczaniu tlenu pobranego przez najnowocześniejsze systemy filtrów. Po wejściu powietrza do danego filtra jest ono wypuszczane na nowo do pomieszczenia. Jak wiemy osuszacze powietrza dostarczają już powietrze w 100 procentach oczyszczone. Każdy osuszacz nowej technologii posiada możliwość włączenia jonizatora powietrza. Jonizator charakteryzuje się tym, że może tworzyć ogromne dozy ładunków, które są ujemne. Dzięki temu równowaga jonowa w każdym pomieszczeniu jest zachowana.

http://www.uni-lux.eu/
Na podstawie: http://e-link24.pl/
Osuszacze powietrza nie należy stosować we wnętrzach, które są w stu procentach zamknięte. Hipotetycznie jest możliwość ich działania w takim właśnie miejscu, ale jest to w praktyce mało efektywne, gdyż powietrze, które zostanie osuszone w takim otoczeniu jest zbyt wyjałowione i nie będzie się nadawało do prawidłowego oddychania. Dlatego też urządzenia tego typu powinny działać w miejscach, które posiadają rozwarte okna bądź też w takich, gdzie mamy kontakt z systemem wentylacyjnym na co najmniej średnim poziomie. Oczyszczacze powietrza dziś są systemami, których transportowanie nie stwarza żadnych trudności. Nie są to systemy o dużych rozmiarach. Niektóre firmy, by jeszcze bardziej poprawić transportowanie swych oczyszczaczy decydują się na zamontowanie pomocnego uchwytu, który znajduje się w górnej części. Taki element sprawia, że mimo tego, że oczyszczacze powietrza są systemami stacjonarnymi, tak naprawdę zaliczane mogą być do przenośnych.

klimatazacja
Napisał: SashaW
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/sashawolff/3461164440/
Oczyszczacz powietrza są dedykowane szczególnie tym osobom, które nie znoszą dymu z papierosów. Nowej generacji urządzenie ma wbudowany filtr antynikotynowy. Ponadto jest ono wyposażone w czujnik zapachów, który może wychwycić zapach dymu papierosowego. Gdy wystąpi taka sytuacja, od razu będzie włączony wysoki bieg, który o wiele szybciej odświeży powietrze. Jest to dobre rozwiązanie, które pozwoli na eliminację substancji smolistych z pomieszczenia, w którym dość często spędzamy najwięcej swego czasu.

Napisał: Arek

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-23 07:54:17
Tagi: marki, filtry, transport, reguły, osuszacz, wentylacją, Oczyszczacze, produktów