Kultura jest wspaniała!

Zalety i wady Xbox 360 oraz Playstation 3

Konsole już na dobre zadomowiły się w naszych domach. Niedawno dominowały komputery PC, ale teraz dzięki coraz to niższym cenom , bardzo często można spotkać konsole. Coraz częściej to przeważnie konsole dawane są w prezencie. Czy jednak to wybór dla każdego?


gry na konsole 2
Na pewno należy zauważyć, że gros gier wydawanych na ps3 i xboxa nakierowana jest jednak do męskiej części odbiorców. To ulega zmianie i dużo więcej nowych tytułów jest odpowiednich dla wszystkich, albo wydawanych jest z myślą o kobietach. Kiedy przejrzymy np. gry na Xbox 360 to można zauważyć, że jak na razie wciąż przeważają tytuły ściśle męskie jak gry sportowe czy strategie.

Ps3 czy Xbox?
To też dylemat w momencie zakupu pierwszej konsoli. Konsola PS3 kiedyś dominowała na rynku, ale Xbox 360 i jego spore możliwości sprawiły, że wyniki sprzedaży PS3 i Xboxa wyglądają podobnie. Przy wyborze konsoli najlepiej zobaczyć, które gry są dostępne na PS3 a XBOX. Zdarza się, że gry działają tylko na danym sprzęcie, przykładowo w Halo można zagrać jedynie na Xboxie. Ceny obu sprzętów są zbliżone, więc tutaj ważne są też inne charakterystyki.

Wkrótce następna generacja
Jeśli ktoś może wstrzymać się z kupnem to być może warto poczekać niecałe pół roku. Już w 2013 będzie premiera nowej, czwartej generacji PlayStation. Również niedługo jest premiera Xbox One. Następne generacje pojawiają się dość rzadko, bo co parę lat. Dlatego nabywając najnowszą generację będziemy mieli gwarancje, że nowe tytuły będą wyglądały tak dobrze jak to możliwe.


Masa gier do kupna
Na konsole jest gigantyczny wybór gier. Obie konsole są obecne parę lat na rynku i dzięki temu ukazało się na nie sporo gier. Fani piłki nożnej będą prawdopodobnie grali w tytuły jak Fifa. Są też i bijatyki czy gry zręcznościowe. Wbrew różnym opiniom gry mogą rozwijać - można kupić setki. Jako dowód można sprawdzić gry przygodowe na PS3. Takie tytuły doskonale rozwijają zdolności manualne i inteligencję.

Możliwości konsol
Konsole to także inne możliwości multimedialne. To już domowe centrum rozrywki - bez problemu można na nich odtwarzać filmy DVD, łączyć się z internetem. Sposobów użycia nowych konsol jest sporo.

Jak widać konsole mają dużo opcji użycia. Od strategii po gry zręcznościowe - gracz znajdzie coś dla siebie. Zapowiada się, że jeszcze przez długi czas konsola będzie najlepszym kupnem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-23 07:54:16
Tagi: konsole, Xbox, ps3