Kultura jest wspaniała!

Dlaczego gra na ps GTA odniosła aż tak bardzo duży sukces?

Bardzo często sytuacja jest taka, że nawet osoby, które całkowicie nie interesują się grami komputerowymi - bądź konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można śmiało powiedzieć, że GTA jest najlepszą gierką jaka została wydana do tej pory. Oczywiście pewnie masa graczy najzupełniej nie zgadza się z takową opinią.
GTA 5
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak to chyba oczywiste, że wszyscy mamy trochę inne gusta. No cóż, z jakiego powodu zatem, gdy została wydana na rynku gta 5 (zobacz informacje dotyczące gry gta 5) niesamowicie wielu ludzi niemal nie mogło rozmawiać na inne tematy? Można w sumie powiedzieć, że twórcy GTA umiejętnie potrafią łączyć świetną fabułę z relatywną prostotą. Czyli nawet dzieciaki bez większego problemu potrafią radzić sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gry. Trzeba również napisać, że jakby nie patrzeć możliwość bycia gangsterem, który jeździ po słynnych miastach jest niemal czymś na wagę złota.W wielkim błędzie są tacy gracze, którzy sądzą, że GTA charakteryzuje wielki schematyzm. Oczywiście może na pierwszy rzut oka w istocie możemy sobie pomyśleć, iż GTA jest w sumie jednym wielkim schematem. Jednakże mnogość różnego rodzaju misji powoduje, że bez cienia wątpliwości nie należy w taki sposób rozumować. Trzeba mieć nadzieję, iż za jakiś czas znowu twórcy GTA dadzą miłośnikom kolejną edycję gry... Pewnie nieco poczekamy, ale z pewnością kolejna część będzie jeszcze bardziej genialna, niż poprzednie. No co, powinniśmy w każdym przypadku myśleć optymistycznie.

scena z gta v
Napisał: Videogame Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy także napisać, że ogólnie Playstation to najbardziej wskazane rozwiązanie dla osób, które chciałyby grać w GTA! Fakty są takie, iż chociażby playstation network to niesamowita funkcja, dzięki to której wreszcie możemy grywać z innymi ludźmi (szczegóły nt playstation network w pssite.com). Naturalnie Playstation to nierzadko znaczny wydatek finansowy - zatem nie powinno dziwić, że w Polsce jest sprzedawanych sporo mniej sprzętów i gier, aniżeli w Australii bądź Wielkiej Brytanii. Rada dla tych osób, które pomimo problemów finansowych nie chcą zrezygnować z Playstation? Warto porozglądać się po aukcjach internetowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-25 07:54:34
Tagi: gracze, PlayStation, gta, grand theft auto, twórcy GTA