Kultura jest wspaniała!

Najpopularniejsze gry na przeglądarkę - co je charakteryzuje i jak się w nie gra.

Bardzo modne w ostatnim czasie są gry przeglądarkowe. Posiadają niezwykłą rzeszę fanów z dość wielu czynników. Trzeba już w tym zakresie pisać o ich fenomenie, ponieważ coraz więcej osób odchodzą od gier instalowanych na dysku ze względu na gry w przeglądarce. Przykładów takich gier można wyliczać bardzo długo, jednakże ostatnio zainteresowanie zdobywają trzy bardzo ciekawe gry. Pierwszą z nich jest gra mondozoo, czyli inaczej internetowe zoo. Chodzi w niej głównie wybudowania zoo z marzeń oraz dbanie o zwierzęta w tym zoo. Gra MondoZoo określana jest jako gra turowa, czyli grą, w której gra się turami. Praktycznie każdego dnia rozpoczyna się nowa tura.


www.wcograc.pl
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry na przeglądarkę zajmują bardzo wiele czasu. Ich renomę przeskakują tylko strony z filmikami i zdjęciami. Statystyki pokazują, że miliony ludzi rejestruje się na stronie swojej ukochanej gry, w zasadzie jedynie po to, aby zorientować się czy coś trzeba zrobić, czy nie otrzymało się jakieś ciekawe rzeczy do wykonania. Wszystko to po to, aby awansować oraz pokonać kolejny level.

Taką następną grą jest gra mondoveto, czyli gra w lecznicę dla zwierząt. W owej grze chodzi o głównie sprawować opiekę nad biednymi zwierzętami, o które trzeba zadbać. Tu powinno się logicznie myśleć i zdobywać wiedzę o chorobach zwierząt. Wiele również zależne jest od cierpliwości osoby grającej. W tej grze też jest dużo zadań, które pomagają zdobywanie punktów oraz przechodzenie na wyższe poziomy.


Zupełnie inną grą jest gra Kraina Wikingów. Tutaj nie trzeba opiekować się zwierzętami, gra Kraina Wikingów to wejście w magiczną krainę Wikingów, w którym można stworzyć siebie jako niezwyciężonego Wikinga, który jest zdolny do heroicznych działań, żeby wygrać z
gra
Napisał: Scott Schiller
Na podstawie: http://www.flickr.com
wrogami. Jednakże na samym początku powinno się ogarnąć własne umiejętności w walce a także sporą wprawę w walczeniu.

Gra Świat Wikingów jest rewelacyjna dla osób, którzy lubią mity, tajemnicę oraz Wikingów. Wcielić się można w szlachetnego bohatera i dzięki ciężkiej pracy zostać najpotężniejszym ze wszystkich wojowników. W tej grze powinno się zyskiwać nowe zdolności, walczyć z różnymi wikingami o sławę oraz rządzenie, a także trenować siłę oraz skuteczność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-26 07:54:58
Tagi: gra, wiking, zwierzę