Kultura jest wspaniała!

Odpowiednia domena udaną inwestycją

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy – niezależnie od jej wielkości, bądź sfery, w jakiej funkcjonuje. Ażeby ta wizytówka dobrze spełniała swoją rolę, powinna nie tylko świetnie wyglądać, lecz dodatkowo posiadać odpowiednią nazwę. Zatem ważki jest wybór odpowiedniej domeny.


Wielki łowca
Napisał: Future PR
Na podstawie: Future PR
Jedna strona – wiele domen?

Każda witryna internetowa ma swoją domenę. Bez niej nie zdołałaby funkcjonować w w wirtualnym świecie. Co ciekawe - konkretny serwis mogą reprezentować różne domeny, inaczej może on być dostrzegalny pod kilkoma nazwami. Nieraz posiadacze stron kupują parę domen, ażeby posiadać pewność, że Internauta, po wprowadzeniu do wyszukiwarki danego wyrażenia, wejdzie na jego stronę.

Egzystuje wszak pewne obostrzenie - jedna domena reprezentuje tylko jedną witrynę. Funkcjonuje to podobnie do zasady: Kto pierwszy ten lepszy, zaś polega na tym, iż osoba kupująca daną domenę staje się jej jedynym właścicielem. W terminie trwania okresu rejestracji nikt inny nie może zostać posiadaczem na przykład określonej domeny pl.

E-biznes, internet
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Mistrzowie sieci

Egzystuje masa przedsiębiorstw zajmujących się rejestracją domen. Tego typu przedsiębiorstwa często oferują też usługi związane z serwerami, certyfikatami SSL, webdesignem, lub reklamą oraz marketingiem w sieci. Obsługują nawet kilkadziesiąt tysięcy firm dbając przy tym o najwyższą jakość oraz wysoki poziom obsługi.

Wyszukiwarka domen – działa błyskawicznie


Domenę możesz sobie po prostu wymyślić. W zależności od przeznaczenia konkretnej domeny może to być nazwa Twojej firmy, Twoje imię i nazwisko, czy też problem najczęściej opisywany na blogu. Do przetestowania dostępności domeny służy wyszukiwarka dla domen. Wystarczy wprowadzić do niej wymyśloną bądź wybraną nazwę i już za kilka sekund wiemy, czy możemy taką mieć. Wyszukiwarka domen to nader pożyteczne, niezwykle szybkie oraz proste w obsłudze urządzenie. Zdołasz spośród niego korzystać z dowolnego punktu o dowolnym czasie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-27 07:54:50
Tagi: Internet, firmy, domeny, wyszukiwarka, usługi