Kultura jest wspaniała!

Ciekawe nowinki techniczne pozwalające uzyskanie konkretnych informacji

Są sytuacje, gdzie trzeba półoficjalnie załatwić pewne sprawy. Mowa tu o sprawach związanych z niepewnym pracodawcą lub z sytuacją, gdzie zależy nam na zarejestrowaniu spotkania bez wiedzy rozmówcy. Jak to w życiu bywa czasami musimy stawić czoła przeróżnym kłopotom. Ze wsparciem przybywa nam technologia.


Długopis z kamerą z funkcją interkomu albo z opcją aparatu to oferta dla tych ludzi, którzy chcą poufnie zarejestrować dialog. Taki gadżet zawiera kartę pamięci, która mieści w sobie wręcz osiem godzin nagrania. Kartę należy podpiąć do czytnika kart czy do komputera. Pojawi się nam nowy nośnik i bez problemu możemy przejrzeć lub zrzucić informacje na swój PC. Dołączony aparat fotograficzny w takim pisaku wykonuje zdjęcia w formacie 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość fotografii. Większość producentów w komplecie dołącza łącze USB i stanowi to praktyczną możliwość ładowania. Sam wygląd gadżetu jest wierną imitacją zwyczajnego długopisu. Niekiedy długopis jest bardzo gustowny lub przeciwnie - bardzo banalny. Bez kłopotu można nim pisać, bo przecież ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też http://kamrec.pl/pl/c/Kamery-sportowe/27

Innym urządzeniem pomocnym w delikatnych sytuacjach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest wiele takich urządzeń schowanych w przedmiotach rodzaju guzik w koszulce. Taki trik w koszulce, spod jakiej wystaje obiektyw kamery zamocowany jest w guziku. Dźwięk i wizja jest odpowiednio nagrywany w optymalnej klasie. Wystarczy niezauważalnie uruchomić kamerę, aby rozpocząć nagrywanie. Brak tutaj diod lub lampek, a rozpoczęcie czy zakończenie działania kamery informują wibracje odczuwalne tylko przez osobę zaopatrzoną w gadżet. Polecamy http://kamrec.pl/pl/c/Okulary/24. Do zestawu dołączona jest standardowo karta pamięci, daje to bezproblemowe zrzucenie nagrania na komputer.


Całość jest wysoko praktyczna i niezauważalna przez inne osoby. Jej niewielkie wymiary umożliwiają pełną dyskrecję w przeróżnych warunkach. Jeżeli mówimy o kamerze szpiegowskiej trzeba wspomnieć o podsłuchach, które sprawdzą się w wielu warunkach. Podsłuchy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie czas nagrywania jest dość długi. Interesującą ofertą jest optyczna myszka komputerowa, która zawiera moduł karty GSM i jest przygotowana do użycia zaraz po podłączeniu do laptopa. Zasada funkcjonowania jest prosta a jednocześnie półoficjalna.
Autor kamrec.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-28 07:54:35
Tagi: kamery, komputer, PC