Kultura jest wspaniała!

Nie dostrzegalne, a bardzo pomocne w codziennym życiu

Większość z nas na co dzień wykorzystuje z sieci, przeglądamy różnorakie portale, czytamy dane ze świata oraz kraju, często podajemy adresy portali, które planujemy obejrzeć, jednak tak na pewno mało kto uświadamia sobie, że te wszystkie adresy nie mogłyby zaistnieć, gdyby nie właściwa domena na której mogą one być umieszczone.
Internet w firmie
Napisał: Nguyen Hung Vu
Na podstawie: http://www.flickr.com
Domeny ciągle popularneJak się pokazuje są takowe domeny, które mimo upływu lat ciągle cieszą się znaczną uwagą, a jedną z nich bez wątpienia jest domena.pl, to właśnie na tej znajduje się znaczna część witryn, a również po jej wykończeniu posiadamy przeświadczenie, że dotyczy ona naszego państwa. Co niesamowite, to na pewno fakt, że w tym roku powinno utworzyć się dużo nowych domen z gTLD. A do czego w ogóle są konieczne nowe nazwy? Jednym do utworzenia swojego bloga, innym do rozbudowy własnego sukcesu, ponieważ przecież dzisiaj Internet jest głównym wyznacznikiem naszego funkcjonowania.

Niektóre nazwy powoli spowalniają

w biznesie
Napisał: Kat Veilux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są jednak takie zakończenia domen, które w niedalekim czasie odnotowały spadek, a jest nią na przykład domena.eu. Co prawda jest użytkowana głównie w Niemczech, mimo wszystko można się zastanawiać, czy w tym danym roku dojrzymy na niej więcej rejestracji, czy być może mimo wszystko straci ona na rzecz tych nowych nazw, które będą się zjawiać.

Mamy tutaj szerokie pole do popisu

Chcemy sprzedać domenę, lecz zastanawiamy się, jak to wykonać, żeby jak najlepiej zarobić? Kiedy tak, to z pewnością powinniśmy sobie uświadomić, iż domena musi ukazywać naszą kreatywność oraz przewidywalność.

Jeśli dowiemy się, iż w konkretnym roku jest jakaś istotna impreza, sportowa czy muzyczna i podejrzewamy, że sporo ludzi będzie chciało wstawiać o niej dane w Internecie, to wtenczas należy założyć domenę, która będzie w sobie miała nazwę właśnie danego spotkania. Wtedy mamy szansę być przekonani, iż nasza domena nie tylko będzie rozchwytywana, ale też, że ludzie będą chcieli wypłacić rzeczywiście wielkie kwoty za to, żeby mieć okazję ją zakupić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-29 07:54:50
Tagi: adresy, domena, blogi, domena.pl, gTLD