Kultura jest wspaniała!

Jak w dobie łatwego dostępu do internetu stworzyć oryginalny spot reklamowy?

Powszechność nowych technologii w branży reklamowej oraz łatwość dostępu do nich z powodu relatywnie przystępnych dla przeciętnego obywatela cen spowodowały, że we współczesnych czasach niemal każda, nawet najmniejsza, firma może zrealizować profesjonalny spot promocyjny.


Jak wyróżnić się z tłumu?

watro zobaczyć
Napisał: Karol K
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się produkcją tego typu spotów z wykorzystaniem dronów. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na możliwość ukazania Państwa obiektu z innej niż zwykle perspektywy. Z omawianego rozwiązania korzystają w głównej mierze pensjonaty, centra sportowe, pałacyki, czy chociażby gospodarstwa agroturystyczne.

Zdjęcia z powietrza pozwalają na przedstawienie okolicy - co niewątpliwie stanowi doskonałe tło dla prezentacji. Rodzi ono także ciekawość widza, ze względu na formę przekazu na co dzień dla ludzi nieprzystępną.

Co ważne, prezentacja obiektów związanych z szeroko pojeta turystyką i sportowych, to jedynie znikoma część tego, w jaki sposób możemy wykorzystać drona. Zwykle z takiej oferty chętnie korzystają także urzędy miasta, producenci filmów fabularnych, czy narzeczeni planujący wyjątkowy ślub. Wybierając realizatora naszego spotu, pamietajmy o tym, aby zapytać o to, jakim sprzętem dysponuje, a tu czytaj więcej. Koszty za czas materiału są często niemal jednakowe w przypadku wszystkich firm.


Widok z lotu ptaka na fabrykę
Napisał: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak rodzaj kamery, oraz samego drona, czy dajmy na to osprzętu, są bardzo odpowiedzialne za łatwo zauważalne rozbiezności w jakości materiału. Dobrze jest też poprosić o wgląd w poprzednie projekty i w taki sposób sprawdzić, czy oferta danego przedsiębiorcy spełnia nasze oczekiwania.

Reasumując, łatwo przekonamy się, że nasz film, zrealizowany w omawiany sposób będzie idealnym projektem i przyniesie potencjalnemu oglądającemu możliwość odbioru rzeczy, które będą dla niego zaskoczeniem. Co za tym idzie, daje nam to pewność wyróżnienia się na tle konkurencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-01 07:54:43