Kultura jest wspaniała!

Czy marzenia z dziecięcych lat, które dziś są tak łatwe do spełnienia, będzie tak samo upragnione przez współczesne dzieci

Któż, jako dziecko nie chciał posiadać porządnej piłki. Bez względu na płeć, każdy co najmniej raz w życiu marzył o solidnej gale, albo cudownie lekkiej i zarazem doskonale sprężystej piłce do siaty, nawet jeśli miała by to być siatkówka plażowa.


Piłkarz
Napisał: Phil Warren
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dawnymi czasy właściciel skórzanej piłki nożnej mógł się nazywać szczęściarzem, natomiast piłkę do kosza zastępowały często piłki jakiegoś innego rodzaju. Jeśli było już czym zagrać w daną grę, piłka była dosłownie zajeżdżana przez posiadacza, bowiem o drugą było bardzo trudno. Ogólnie rzecz ujmując, sportowy sprzęt, który miały do użytku poprzednie pokolenia dzieci, mocno odbiegał od standardów. Dobre produkty były przeznaczone dla sportowców trenujących w klubach sportowych, a niezrzeszeni musieli korzystać z tego, co mógł zaoferować sklep sportowy.

Dziś szeroki wachlarz sprzętów sportowych pozwoli trafić gusta nawet najwybredniejszych amatorów najróżniejszych sportów, wliczając w to nawet
http://sport-shop.pl
Napisał: Army Medicine
Na podstawie: http://www.flickr.com
te najmniej popularne u nas dziedziny, jak choćby rugby albo szybownictwo. Przynajmniej jeden sklep sportowy znajduje się w nawet najmniejszych miejscowościach, zaś w dużych miastach zaciekle konkurują między sobą duże sieci, które oferują szeroki asortyment sprzętu sportowego o mocno zróżnicowanych parametrach. W związku z tym zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdą cały potrzebny sprzęt dobrany do swoich potrzeb czy możliwości budżetowych.

Jak na ironię, problemem w obecnych czasach staje się coraz częstsze lekceważenie sportowej aktywności przez ogromna grupę młodzieży,których uprawianie sportu bowiem zwykle ogranicza się do machania ręką przed ekranem telewizora lub intensywnych ćwiczeń palców rąk na klawiaturze. O dalekosiężnych tragicznych konsekwencjach takiego działania wspominać nie trzeba, bowiem jest to temat szeroko przerabiany w mediach. Niestety duża część rodziców swoim przykładem również nie zachęca do aktywności dzieci, całe dnie siedząc przed jakiś ekranem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-07 07:54:41
Tagi: dzieci, sprzęty