Kultura jest wspaniała!

Jakimi zajęciami przedszkolaki i ich rodzice wypełniają swój wolny od pracy czas

Kogo interesują dawne dzieje Polski świetnie wie o tym, że życie w ziemiańskich dworkach nie zawsze należało do przyjemnych. O ile letnią porą na brak zajęć nikt nie narzekał, to już zimową porą sprawa wyglądała zupełnie odmiennie. Żeby się nie nudzić, trzeba było wymyślić sobie mniej lub bardziej twórcze zajęcie. Dzisiaj najprawdopodobniej żadna rodzina nie uskarża się na nadmiar wolnego czasu. Dorośli jeżdżą do zakładu pracy, a ich pociechy do szkoły zawodowej. A kiedy popołudniami znajdzie się w końcu czas na zasłużony wypoczynek, to wówczas najczęściej każdy mieszkaniec, niezależnie od posiadanej liczby wiosen, siada przed monitorem odbiornika telewizyjnego albo notebooka.


final fantasy
Napisał: Joshua Livingston
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dostęp do sieci oznacza nie tylko dostęp do wiadomości z całego globu, ale także do różnych rozrywek. A do nich zaliczymy gry, które potrafią pochłonąć właściwie cały nasz wolny czas. Może trudno niektórym ludziom będzie uwierzyć w to, że nawet czterdziestoletni mężczyzna spędzi pół nocy przed laptopem, a nawet poświęci dużą część własnej wypłaty na dostęp online do konkretnej gry logicznej. Samych gier bywa oczywiście bardzo wiele, a tutaj możemy wymienić np. gry anime oraz gry fantasy.

Dziewczynki uczęszczające do pierwszej klasy będą zaciekawione grami, w których należy wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami dekoratorskimi. Nic dziwnego, że rodzice zachęcają je do tych najbardziej kreatywnych zajęć, a wiec gry anime (wejdź i zobacz) można na pewno wliczyć do tych trafionych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Taka mała dziewczynka dzięki myszce bezprzewodowej będzie mogła stworzyć postać księżniczki, a później ubrać ją w długą oraz bardzo elegancką i kosztowną suknię. Dzięki tego rodzaju aplikacjom komputerowym dziecko rozwija swoją kreatywność oraz lepiej poznaje otaczającą go rzeczywistość.


kliknij tutaj
Napisał: pascal lefevre
Na podstawie: http://www.flickr.com
A chłopaki będą uszczęśliwieni, jeżeli będą mogli każde wolne popołudnie spędzić przy komputerze swojego ojca i bardzo się ucieszą na sam dźwięk wyrazów gry fantasy. Takie gry można oczywiście kupić, ale część z nich jest dostępna bezpłatnie w wersji online. Wystarczy zarejestrować się w danym serwisie i utworzyć konto, ale pamiętajmy, że to jest zadaniem osoby dorosłej. Spośród oferowanej teraz tematyki, naszego brzdąca może zainteresować perspektywa zbudowania własnej farmy. To zainteresowanie okaże się większe, jeśli pierwszoklasista spędza wakacje na wsi u pradziadków. Taka gra umożliwi mu poznanie różnych gatunków zwierząt domowych i to nie tylko tych mieszkających na naszym kontynencie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-07 07:54:42
Tagi: online, rozwój, twórcze zajęcie, spędzanie wolnego czasu