Kultura jest wspaniała!

Najlepszy outdoor - przewagi reklamy z podświetleniem LED

Reklama nie bez powodu nazywana jest dźwignią handlu. Sprawnie prowadzona kampania, jest kluczem do sukcesu. Trudne jest sprzedanie usługi bez reklamowania jej. Znamy różne rodzaje reklamy. Bardzo popularnym kanałem jest aktualnie Internet.
Dzieje się tak dlatego, że koszty nie są wysokie. Warto jednak wspomnieć, że choć Internet jest bardzo popularny nie ma takiego zasięgu, jak np. outdoor, czyli plakaty, ulotki czy reklama świetlna. Outdoor jest najstarszą formą reklamy i - jak do tej pory - najbardziej skuteczną. Poza tym reklama zewnętrzna nie jest tak droga, jak ta pokazywana w telewizji czy radiu. Niewątpliwie wyróżniana tutaj forma reklamowania ma swoje minusy i jedną z nich jest z pewnością ograniczona widoczność billboardów w ciemności oraz w czasie złej pogody. Idealnym rozwiązaniem będzie reklama podświetlana LED.
Metropolia
Napisał: 7 w d
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu proponowany jest akurat ten rodzaj? Gdyż podświetlanie LED ma bardzo dużo zalet, które sprawiają, że jest to najkorzystniejszym sposobem reklamowania produktów i usług. Po pierwsze nie ma kłopotów z widocznością, zarówno w nocy, jak i w czasie złej pogody. Bardzo istotne jest to, że reklama świetlna led nie oślepia potencjalnych klientów. Niewątpliwie ułatwia to odbieranie przekazu. Poza tym dobre podświetlenie led na pewno rzuci się w oczy, więc człowiek przechodzący obok kasetonu bez problemu zauważy reklamę. Wydaje się, że reklama świetlna LED generuje wysokie koszty, jednak podświetlanie LED niezwykle oszczędza energię elektryczną. Poza tym diody LED świecą przez bardzo długi czas, w związku z czym wymiana ma miejsce naprawdę nieczęsto.
Diody te są także przyjazne środowisku, gdyż do ich wyprodukowania nie używa się rtęci. Oświetlenia dostępne są w niemal każdym kolorze, dlatego też tworzenie ciekawych banerów nie jest najmniejszym problemem. Plakaty czy też innego typu reklamy zewnętrzne są bardzo skuteczne, gdyż mają naprawdę szerokie grono odbiorców. To najszybszy sposób, by bardzo szybko przekazać informacje, np. o promocjach i ciekawych ofertach. Trzeba jednak mieć na uwadze, że człowiek spogląda na reklamę tylko przez chwilę, więc musi mieć ona jasny przekaz, a przede wszystkim niedługi, gdyż zbyt duża ilość słów do przeczytania sprawi, że odbiorca nie zapozna się z całością treści.
Reklama ledowa
Napisał: clry2
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podświetlanie LED w dodatku skupi uwagę na przekazie i będzie pomocne w nocy oraz w czasie złych warunków atmosferycznych. Warto zainwestować w tego rodzaju reklamę. Nie generuje wysokich kosztów, a jest bardzo skuteczna. Na pewno przyniesie wyłącznie korzyści dla całego przedsiębiorstwa.
Inne informacje : na www.sowarled.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-26 07:54:30
Tagi: diody, żarówki, reklama