Kultura jest wspaniała!

Gry na konsole polecane są wyłącznie w wersjach oryginalnych

W dzisiejszych czasach gry na konsole zaczynają być znacznie bardziej różnorodne zarówno pod względem tematycznym, ale także pod kątem technicznym i graficznym. Jest to spowodowane tym, że aktualnie twórcy gier posiadają zdecydowanie większe możliwości do tworzenia gier na konsole, przez co ukazuje się imponująco dużo gier czy to sportowych, czy również strategicznych, czy wojennych, których poziom jest szczególnie wysoki, jednak też jest okazja samemu ustalić sobie poziom gry, żeby w ten sposób systematycznie podnosić sobie poprzeczkę.


playstation
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jest to na tyle komfortowe rozwiązanie, że przyciąga to graczy, którzy w ten sposób rywalizując z tzw. komputerem, czyli wirtualnym przeciwnikiem, posiadają możliwość regularnie kształtować poszczególne jego proporcje, by zdobywać dużo lepsze sukcesy w takiej grze. Aktualnie niesamowicie popularnymi grami na konsole (głównie ps3) są gry sportowe (NBA, skoki narciarskie, FIFA, NHL itp.). Takiego typu gry playstation pozwalają na rywalizację nawet z kilkoma osobami, gdyż posiadają one opcję stworzenia turnieju, dzięki czemu rywalizacja staje się dużo bardziej interesująca. Jednak też gry strategiczne, a więc gry wojenne, gry wymagające przygotowania planu działania, cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem (np. Call of Duty, który dostępny jest już także na konsole).

Gry na ps3 (LINK), to właśnie wyżej wspomniane oraz dużo innych gier. Jednak Xbox, również staje się zdecydowanie bardziej popularny, co sprawia, że możliwość wyboru konsoli i gier jest wyjątkowo duży. To zdecydowanie oddziałuje na to, że zainteresowanie taką formą rozrywki jest wyjątkowo duże. Xbox obecnie jest coraz bardziej powszechny poprzez nową grę, a więc Kinect, jaki pozwala każdemu w stu procentach posiadać kontrolę nad tym co dzieje się na ekranie. Jest to bowiem gra, która oddaje ruchy człowieka, co wymaga od gracza, żeby po prostu włożył w wykonywanie poszczególnych czynności sporo energii. To wbrew pozorom nie jest aż tak niezwykle męczące, a dostarcza niepowtarzalnie rozrywki. Zdecydowanie jest to gra, jaka pozwala zdobywać kolejnych zwolenników, którzy korzystają z takiego rodzaju konsoli jak Xbox.


Gry na konsole są obecnie sprzedawane w wersjach oryginalnych, ale też ukazują się nielegalne wersje, jakie niestety często pojawiają się nawet na serwisach o tematyce gier. Trzeba wystrzegać się tego rodzaju pirackich wersji, bo przeważnie negatywnie takie gry wpływają na konsole. Warto zatem preferować tylko gry w wydaniach oryginalnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-27 07:54:30
Tagi: gry, konsole, rozrywka, ekran, tematyka, gry sportowe