Kultura jest wspaniała!

Rozrywka dla dzieci i doroslych

Od paru lat gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy imprezowe zdobywają oprócz serc młodzieży też niejednokrotnie serca dorosłych. Razem budują państwa, zabijają potwory, współzawodniczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych trasach handlowych.
Napisał: Parker
Renesans gier planszowych

Gry planszowe to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu z wielu przyczyn: edukują, rozwijają wyobraźnię, język, refleks, inwencję twórczą, uczą zdrowego współzawodnictwa, a nade wszystko są niesamowitą zabawą. Ich zdecydowanym atutem jest fakt, że można zabrać je ze sobą na weekendowy wyjazd czy na wczasy, ponieważ są różnych wielkościach. To z pewnością dobra alternatywa i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie widzą świata poza grami komputerowymi.
Gra planszowa - Qwirkle
Na podstawie: http://www.planszoweczka.pl/


Rozrywka dla dzieci i dorosłych

Gierki planszowe dziecięce zdecydowanie są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Ten wizerunek gier planszowych dawno przestał być prawdziwy. Oprócz [propozycji dla dzieci wybrać można spośród licznych pozycji gry dla dorosłych. Niełatwo wyobrazić sobie przecież małe dziecko grające w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Ucz się biznesu grającWiele się od pewnego czasu mówi się o istocie strategicznego myślenia w biznesie. Jest wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia mające nauczyć strategicznego myślenia. na ogół za swe usługi żądają wysokich kwot. A wystarczy zakupić dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie planów będzie nawykiem, który gwarantuje sukces.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-27 07:54:28
Tagi: dziecko, nauka, dzieci, biznes, gra, fabuła, usługa