Kultura jest wspaniała!

Serwisy płatności sms

Jeżeli masz w planach założenie swojej strony internetowej, na której będziesz upubliczniał ciekawe materiały wiedz, że możesz tym samym zespolić przyjemne z pożytecznym. Mówiąc zwięźle istnieje metoda na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, a z tej frajdy przychód. Zwie się on: oraz jest coraz popularniejszą formą rozliczania się między klientami w Internecie i nie tylko.
Supertelefon z układem Tegra 3
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR


Mikropłatności – szybkość, wygoda, pewność
Za sprawą usługi płatności sms możesz niezwykle szybko doprowadzić do realizacji tzw. mikropłatności. Mikropłatności to – jak sama nazwa wskazuje – realizowanie przelewu nieznacznych kwot na jakąś rzecz. Na ogół ten typ stosuje się w wypadku pojawienia się pragnienia posiadania konta Premium w danym serwisie. Może to być zarówno dostęp jednorazowy, jak i trwały, czy też czasowy. Niekiedy realizacja płatności sms jest konieczne przy rejestracji na danej stronie, zaś niemal zawsze przy dostępie do jej ponadprogramowych usług.

Lepszy dostęp do informacji
Usługi sms połączone z płatnościami w sieci nieraz wykorzystywane są przez media. Witryny internetowe, tytuły prasowe, stacje radiowe oraz telewizyjne jak również portale informacyjne wykorzystują mikropłatności przy dostępie swoich użytkowników do materiałów archiwalnych, czy też tematycznych, których przygotowanie wymagało pokaźnych nakładów pracy. Również portale pozwalające na obejrzenie filmu online niejednokrotnie wymagają dokonania odpowiedniej zapłaty w formie usługi sms.

Usługi sms to także rozrywka
Internet to nadrzędne medium z sukcesem wykorzystujące usługi sms. Zdarza się jednak że płatności sms odkryjemy w standardowych gazetach. Jeśli potrzebujemy sprawdzić horoskop, ściągnąć na nasz telefon dzwonek, tapetę bądź interesującą grę, poszukajmy tych usług na ostatniej stronie papierowego wydania jednego z kolorowych magazynów. Za sprawą usługi mikropłatności już kilka sekund po przesłaniu sms, będziesz miał dostęp do ulubionego serwisu.

Napisał: G.S.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-27 07:54:28
Tagi: telefon, Media, rozrywka, horoskop, Przychód, Mikropłatności