Kultura jest wspaniała!

Nie wiesz, w jaki sposób spędzić walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

Walentynki to bardzo przyjemne święto. U nas celebrowane jest ono coraz chętniej. Od jakiegoś czasu zaczęło obejmować nie tylko kochanków, ale też dobrych znajomych i najbliższych. To dzień, w którym wszyscy próbują wyrazić swoją miłość. Zakochani szczególnie robią wszystko, by uczynić ten dzień wyjątkowym. Nieraz nie mają jednak właściwego pomysłu. A walentynki lada chwila…
Kłódki zakochanych par
Napisał: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji, to przestań się zamartwiać i rusz głową! Uwierz, że nie musisz fundować podróży do Wenecji, ani organizować wspólnego skoku ze spadochronem. Przecież twoja druga połówka też cię kocha , wiec najbardziej liczy się twoja obecność oraz zaangażowanie. Dlatego nie potrzebujesz pokaźnej sumy pieniędzy. wystarczy, że jej pokażesz, że jest dla ciebie ważna. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem. A oto kilka cennych rad, jak ją przygotować (czytaj tutaj).Zakochani na molo
Napisał: regan76
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno byłoby dobrze, gdyby tego dnia w menu pojawiła się co najmniej jedna ugotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie poszczycić się talentem kulinarnym, ale musisz wiedzieć, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym momencie ważne. Jeżeli czujesz się w kuchni niepewnie, a mimo to postanowisz ugotować coś specjalnie na walentynki, to tym lepiej dla ciebie. Pamiętaj, że to nie musi być coś bardzo wystawnego. Ostatecznie możesz przygotować nawet zwykły deser. Nie zapomnij tylko, żeby włożyć w to serce. W czasie walentynkowej kolacji istotnym składnikiem jest także odpowiedni nastrój. Postaraj się zatem o ładne ozdoby walentynkowe (LINK). W pomieszczeniu ustaw też świece oraz zadbaj o nastrojową muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Wybierając świece i ozdoby walentynkowe zachowaj umiar, muzyka natomiast powinna lecieć jedynie w tle. Nie powinna utrudniać wam intymnej rozmowy.

Trzecim i ostatnim elementem niezapomnianej kolacji jest prezent. Najlepiej przygotuj coś samodzielnie. Zaskocz ją np. ręcznie napisanym listem miłosnym i ukryj go w Kinder niespodziance. Jeżeli potrafisz grac na jakimś instrumencie, to nagraj na płytę jakąś romantyczną piosenkę. Pozbieraj wspólne zdjęcia i ułóż je w jakiś ciekawy kolaż. Możesz też zrobić kalendarz ze wspólnym zdjęciami. Kup specjalne farby i pomaluj dla niej koszulkę. W podobny sposób możesz ozdobić też drewnianą szkatułkę lub kubek. Na pewno, dasz sobie radę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-07 07:54:32
Tagi: miłość, Walentynki, prezent, świece, nastrój