Kultura jest wspaniała!

Wykorzystaj zdjęcie 3D, gdyż daje ona całkowicie nowe możliwości

Fotografia jest doskonałym sposobem, aby uwiecznić piękne momenty i móc do nich wracać zawsze wówczas, kiedy najdzie na to ochota. Wraz z postępem technologii amatorzy zdjęć zyskują coraz to lepsze możliwości i mają szansę robić coraz bardziej skomplikowane oraz dopieszczone zdjęcia. Fotografia jest również skutecznym narzędziem w handlu oraz marketingu.


Fotografia obrotowa doskonała przy tworzeniu katalogów oraz sklepów online

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie sklepikami internetowymi oraz sprawunkami online, co przyczyniło się do znaczącego wzrostu liczby takich sklepów w sieci. Z czasem urosły także wymagania wobec tych sklepików, powodzeniem cieszą się tylko te, które dopasowują się do wygody i satysfakcji swych kontrahentów. Towar w takich sklepikach musi być bardzo dokładnie opisany oraz zwieńczony wyraźnymi fotografiami. Nabywcy nie mogą chwycić go do ręki, zatem odpowiednio wykonane zdjęcie ma tu istotne znaczenie. Przy produkcji ofert online doskonale spisują się fotografie 360 stopni.

fotografie
Napisał: Alice Barigelli
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czym wyróżniają się zdjęcia 3D?

Zdjęcie 3D bardzo dobrze oddaje charakter fotografowanego produktu i w przeciwieństwie do tradycyjnych zdjęć, które najczęściej można spotkać w przeróżnego typu sklepach online czy tworzonych projektach, daje sposobność, by obejrzeć obiekt od każdej strony. Innym walorem zastosowania zdjęć 3D jest szansa przybliżenia dowolnego fragmentu obrazu oraz zapoznania się z pełną charakterystyką przedmiotu, który został na zdjęciu ujęty. Dzięki temu klient robiący zakupy w markecie internetowym może czuć się jak w tradycyjnym butiku i dobrze przemyśleć swój zakup.


Zastosowanie takich zdjęć jest ogromne

Warto zaznaczyć, że zastosowanie zdjęć 3D nie sprowadza się jedynie do butików internetowych. Z sukcesem są one wykorzystywane też przy tworzeniu wszelkiego rodzaju projektów czy witryn internetowych. Sprawdzają się idealnie w przypadku moteli czy ośrodków SPA, gdyż przy pomocy jednego obrazu mogą pokazać gościom posiadane wygody czy panoramę z okna. To rzeczywiście doskonała sposobność, aby zaprezentować się potencjalnym klientom i zwiększyć zyski ze swojej działalności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-17 07:54:36