Kultura jest wspaniała!

Sklep harcerski zaopatruje każdego gotowego na ciekawe przygody we wszystkie potrzebne wyposażenie by wypoczynek wśród natury należał do udanych.

Zahartowany zuch jest przyszykowany na każde okoliczności. Potrafi zachować się też przede wszystkim zaskakującym obszarze. Ma głowę z mnóstwem umiejętności, by poradzić sobie z jakimkolwiek obowiązkiem.


W harcerstwie osoby nabywają koniecznych zdolności, które pewnie przydadzą im się w dalszym życiu. Nabywają samodzielność, spostrzegawczość oraz zaradność. Podczas zjazdów rozwijają zręczność i sprawność fizyczną. Też zaszczepia im się szczytne wartości, dążenie do pomagania wszystkim, poszanowania dla innych. Uczą się też komunikacji oraz otwartości w relacjach ze wszystkimi.

link do strony wgl
Napisał: BlackRockSolar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizowane są ćwiczenia gdzie jest zdrowa konkurencja czy współpraca z innymi. Jest to też doskonałe miejsce do hartowania w obszarze i usamodzielnienia. Braterstwo, dobra rozrywka, wyzwania także przygoda - to nierozerwalne elementy bycia harcerzem. By wprowadzać w życie idee skautowe nabywamy poziomy plus sprawność, a również obowiązki zespołowe plus nowe wyzwania - w myśl idei harcerskiej nieprzerwanie się uszlachetniamy by być lepszymi osobami, aktywnymi obywatelami, by jeszcze lepiej radzić sobie w życiu oraz by zmierzać poprzez nie z druhami, w atmosferze przygody i przyjaźni.


Zręczności organizacyjne w obrębie to sztuka przetrwania w także w dokuczliwych warunkach obszarowych i atmosferycznych. Ale posiadając koło siebie skauta nie zginiesz. Zuch jest gotowy na wszystkie okazje. To samo sklep harcerski jest w pełnej gotowości na wszystko. Tam można wyposażyć się we wszystkie potrzebne rzeczy, które na pewno przydadzą się w każdych możnościach - sprzęt turystyczny.

Sklep harcerski zaopatruje harcerzy od wielu lat. Można tam odnaleźć wszystko. Od kompletnego ubrania w tym kurtki i buty po rozliczne akcesoria czy żywność. Śpiwory, maty, namioty i plecaki. Można również nabyć wyposażenie biwakowe. Czekamy na każdego, kto chcę doświadczyć dobrą przygodę, a zapewne zdobędziesz wszystko, co będzie Tobie potrzebne do fantastycznego odpoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-28 07:54:40
Tagi: sprawność, plecak, przetrwanie