Kultura jest wspaniała!

Co na Parapetówkę

Nabycie pierwszego domu to doniosły etap w życiu każdego z nas. Tę uroczystość warto adekwatnie obejść i zorganizować parapetówkę. Zwyczajowo takie zabawy urządza się przed zakupem sprzętów domowych, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego lokum. Jest to najlepsza chwila do zaprezentowania go. Skromne prezenty na tę okazję są zawsze dobrze widziane. Aby trafić z prezentem w gusta nowych właścicieli, konieczne jest z uwagą przysłuchiwać się informacjom z przebiegu urządzania mieszkania.
Napisał: Dekoral
Jeżeli zdarzy się, że wybierzemy się na spotkanie do jeszcze niewystrojonego mieszkania, interesującym pomysłem może być zafundowanie nowym właścicielom wizyty profesjonalnego architekta wnętrz. Zaś kiedy impreza odbywa się w zupełnie umeblowanym mieszkaniu, warto pomyśleć nad prezentem, tak by nie uszczęśliwić gospodarzy na siłę. W tym celu koniecznym jest po prostu dowiedzieć się jakich elementów nie posiadają i czego mogliby potrzebować.

Upominkiem może okazać się rzecz, którą domownicy potrzebują, ale zrezygnowali chwilowo z nabycia. W tym razie świetną ideą może być nabycie prezentu wspólnie z pozostałymi współbiesiadnikami. Dobrym pomysłem może okazać się sprzęt AGD np. malakser, mikser czy mikrofalówka. Jeśli liczba gości jest mała, a budżet skromniejszy alternatywą jest pokusić się o wykwintny zestaw kawowy lub zastawę sztućców.

Można także kupić różne podarki, przeznaczone dla gospodarza i gospodyni. Dla mężczyzny idealnym podarunkiem byłby zestaw majsterkowicza, który bez wątpienia będzie użyteczny podczas prac wykończeniowych mieszkania. Dla pani domu ciekawa i przydatna może być książka kucharska, która zapewne zainspiruje do tworzenia ciekawych i smacznych potraw.

akcesoria łazienkowe
Napisał: Anderstil
Na podstawie: Anderstil
Interesującym podarkiem są elementy dekoracji wnętrza. Jednak wcześniej należy dowiedzieć się, na jaką modę zostało lub zostanie udekorowane mieszkanie, żeby zakupy pasowały do wnętrza. Wygodnym podarkiem może być bon prezentowy. Tego typu kupony można nabyć w marketach z wnętrzarskimi dodatkami.Gdy chcemy sprawić niespodziankę mieszkańcom, niezły pomysł to zdecydować się na śmieszne prezenty, które rozbawią całe zgromadzone towarzystwo. Takie śmieszne gadżety na parapetówkę stanowią oryginalny sposób na uczczenie pozyskanego mieszkania. Duży wybór takich podarków dostępny jest w internecie - np. gry planszowe planszowe, które rozbawią wszystkich gości, kieliszki do alkoholu z wszelkiego typu rysunkami, kufel na piwo w jego własnej formie, czy zabawny zestaw zbiorniczków na przyprawy. Pomysłów i koncepcji znajdziemy tysiące.

Pastelowe dodatki od Calvado
Napisał: Calvado
Na podstawie: Calvado
Jeśli nawet i to nie pomaga i nie możemy dopasować odpowiedniego prezentu, niezłym pomysłem jest sięgnąć po skuteczne remedium - kwiat, czy też butelkę dobrego wina. Rzecz jasna, przed zakupem kwiatu, należy sprawdzić czy właściciele chcą mieć elementy flory w domu. Wśród nich do najbardziej popularnych w tej materii należą storczyki.

Decydując się na parapetówkowy prezent, należy pamiętać, aby mimochodem nie urządzać lokum gospodarzom według własnego upodobania. Uważnie dopasowany podarek z pewnością nie zostanie sprzedany, a gospodarze będą mieli z niego radość i pamiątkę na zawsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-01 07:54:41
Tagi: Storczyki, meble, pamiątki, dodatki, dekoracje, sprzęt, prezent, sztućce