Kultura jest wspaniała!

Papierosy XXI wieku

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Od dawna nad Wisłą sytuacja palących papierosy jest coraz gorsza. Powstają kolejne zakazy. Puszczania dymka w miejscach publicznych zakazuje się na terenie całego kraju. Pewne miasta dodają do tego szlaban na papierosy w parkach i na placach zabaw. Świeże badania ukazują tragiczny stopień oddziaływania substancji smolistych na zdrowie nałogowca. Jasna sprawa, rzucenie nałogu jest bardzo trudne i nie wszyscy mogą przez to przejść.

Nikotyna podporządkowuje psychicznie i fizycznie. Do potrzeby dawki tego alkaloidu dochodzi moc przyzwyczajenia. Długodystansowych dymiących ciężko zniechęcić do papierosa podczas picia alkoholu bądź gdy chcą się wyluzować po trudnym dniu roboty. Odpowiedzią na te palące problemy są epapierosy.

E-papierosy z pozoru mogą się wydawać dziwne, jednak kryją w sobie wiele plusów. Po pierwsze, nie ogranicza się palenia ich w miejscach publicznych. Mgiełka, którą zostawia palacz, okazuje się w zupełności nietrująca dla środowiska. Ba, jeżeli w sztucznym papierosie znajduje się właściwy płyn, dymek potrafi posiadać cieszący nos zapach.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papierosy elektroniczne pomagają rzucić palenie. Dzieje się tak, ponieważ zawierają niższą dawkę nikotyny, którą można zmieniać. Wygląda to jak działanie plastra nikotynowego. Przywiązanie psychiczne od rzeczywistego papierosa jest wymienne na przyzwyczajenie się do sztucznego. Długoletni amator nikotyny, który zrezygnował z nałogu, zazwyczaj musi coś trzymać w dłoni, gdyż przyzwyczaił się do posiadania w nich peta. W ten sposób jego problem znika.

E-papierosy to również topowy dodatek, mile widziany w otoczeniu młodzieńców, dbających o środowisko i formę. Nie powodują zmiany barwy opuszków ani zębów. Wydają się interesującą propozycją dla każdego, kto nie są przywiązani do nikotyny. W Polsce obecnie znajdziesz aromaty do e-papierosów o różnorakich smakach. W ofercie dostępne są zapachy truskawkowe, ziołowe i wiele innych. Papierosy mogą być pyszne!

Sądzę, że ten niedługi tekst namówił Cię, palaczu, do zdobycia e-papierosa. Pożytek będzie miało na tym wyborze Twoja forma, Twój komfort oraz towarzystwo. A, zapomniałem dodać, nowoczesne epapierosy i potrzebny do nich e liqiud są znacznie mniej kosztowne na co dzień, niż ich nikotynowe odpowiedniki!


Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-01 07:54:41
Tagi: papieros, epapieros, nikotyna, plaster, zęby, badania