Kultura jest wspaniała!

Wyjątkowe zdjęcia 360 stopni

Jeśli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że istotne są w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na fotografii musi być zawarte wszystko. Z tego powodu tak popularna ostatnio stała się fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w bardzo realistycznej formie. Dzięki takiej fotografii można zobaczyć konkretną rzecz z wszystkich stron.
Nie ma żadnego problemu z tym, żeby ujrzeć np. jak konkretna bluza wygląda na modelce. To całkiem inny wymiar fotografii, który naprawdę bardzo przyciąga uwagę klientów. Bo całkiem inaczej patrzy się na normalne fotki, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie, które ukazuje wszystkie szczegóły.
fotograf
Napisał: Seth Anderson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak, więc jeśli chcielibyśmy, by nasze produkty były świetnie pokazane na stronie internetowej to warto poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, zwłaszcza, jeżeli konkretne produkty da się ujrzeć tylko na stronie www. Jeżeli nie prowadzimy żadnego zwykłego sklepu, to warto wziąć pod rozwagę zrobienie galerii w postaci zdjęć obrotowych. To na sto procent stanie się wabikiem na klientów.

Zdjęcia w technice 3D Obecnie wszystko mamy w 3D, wybieramy się na produkcje filmowe z tym znaczkiem i da się nawet zobaczyć takie zdjęcia 3D. Jak na razie zdjęcia tego typu są robione z myślą o towarach, ale na pewno, z czasem, przeniesie się to na nasze codzienne fotografie. Bo każdy chciałby posiadać zdjęcie w 3D, które może przesłać rodzinie, która mieszka kilka tysięcy kilometrów od nas. Ale na razie fotografia produktowa zajmuje pierwsze miejsce przy zdjęciach 3D. Pozawala to klientowi na zapoznanie się z produktem. Od razu widzimy, co jest nam oferowane. Nie musimy dopraszać się o dosyłanie dodatkowych fotek, bo nie udało nam się czegoś dostrzec. Na fotografiach 3D widać wszystko. Jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie, jednak muszą się tym zajmować zawodowcy, bo w innym wypadku, na naszej stronie pojawią się marne imitacje fotek 3D a to nie będzie dobrze świadczyło o nas, czyli o naszych produktach. Jeśli nie mamy pieniędzy na zdjęcia obrotowe, to nie ma, co kombinować i po prostu wrzucić zwyczajne fotografie. Jednak z drugiej strony prawda jest taka, że powinniśmy inwestować w firmę, bo w innym wypadku nie będzie oczekiwanych zysków.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-04 07:54:41
Tagi: fotografia, zdjęcia