Kultura jest wspaniała!

Dlaczego gierki mmorpg cieszą się tak wielką popularnościa?

Świat internetu po brzegi załadowany jest różnorodnymi stronami, od edukacyjnych aż po rozrywkowe. Tymczasem jakie przyjemności możemy tam znaleźć. Podstawowymi są gry, które podzielone zostały na parę kategorii w szczególności na strategiczne, planszowe, karciane a także różne.
zobacz ten link
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z tych wszystkich rodzai największą renomą cieszą się gry strategiczne. Jak sama kategoria oznacza, należy obrać podobną taktykę i strategię, aby wygrać. Niejeden grający powinien okazać się jak najlepszym dowódcą. Jedną z danych gier jest niewątpliwie GoodGame Empire. W tej grze jesteśmy przeniesieni w średniowieczny świat, gdzie do naszego zadania należy zostać właściwym, potężnym zarządcą. Jak w każdej grze, startujemy tak w rzeczywistości od zera, posiadając jedynie zamek a także parę zasobów. Z czasem poszerzamy swoje królestwo, chodzimy na bitwy a przy tym powinniśmy bronić swoich pozyskanych surowców.

Najpierw musimy powiększyć budynki, które zaopatrują nas w zasoby, których potem używamy do poszerzenia następnych budynków oraz produkcji armii. I tak staramy się jak najpewniej umacniać swoją posadę w grze. Należy też znaleźć sobie sprzymierzeńców, tak żebyśmy razem chronili swoich własności, swoich dóbr a przy tym wzrastali w moc wśród wszystkich sojuszy w świecie. W początkowym stadium gry sojusze nie są tak istotne, przy czym wraz z rozwojem swojego królestwa uzyskanie pomocy jest formalnie jedyną możliwością przetrwania.Gra komputerowa
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczegół łączący gry strategiczne to plan wg, jakiego napisane zostały gry. I właśnie na podstawie planu pisane są gry MMORPG (więcej znajdziesz tutaj). W tego typu grach to my sami wyszukujemy sobie istotę oraz ją rysujemy. Zazwyczaj na wstępie wybieramy sobie jedną z kilku dostępnych postaci. Potem pozyskujemy praktykę dzięki wykonywaniu zadań, walk z różnymi graczami, bądź ekspedycje na bardzo mocne potwory. Cały czas staramy się ulepszać swój ekwipunek i trenować swoją postać. Również w grach rodzaju MMORPG należy utworzyć klan, sojusz i szukać wsparcia w innych graczach. Gry mmorpg jest to jeden z najmodniejszych typów gier na globie. Mówi się że w 2014 roku w taki rodzaj gier na globie zagrało prawie 70 milionów ludzi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-16 07:54:45
Tagi: gry strategiczne, królestwa, potwory