Kultura jest wspaniała!

Gry sportowe na PC, czyli gra strategiczna Tribal Wars

Każdy wie, że sport daje zdrowie, ale nie wszyscy mają chęć na trening. Są osoby, którym się zdaje, że gry sportowe na komputer mogą zastąpić normalną aktywność, ale na pewno i Ci ludzie dochodzą do tego, że to złudne odczucie. Ale, jeśli spojrzymy na gry sportowe pod innym kątem, to na sto procent zrozumiemy skąd tak ogromna fascynacja takimi grami. Ile osób rzeczywiście będzie w stanie zagrać na stadionie ulubionej piłkarskiej drużyny, raczej niewiele.
kliknij tutaj
Nie każdy chętny zjawi się również na trybunach, tak, więc gdy można, chociaż przez chwilę zostać najsłynniejszym piłkarzem, to z tego korzystamy. To rzeczywiście świetna zabawa, kiedy możemy przenieść się, czy to na murawę, czy na przykład na ring bokserski, bo gier sportowych na komputer jest naprawdę wiele. Dlatego jeśli uwielbiamy którąś sportową dyscyplinę, to śmiało próbujmy się z nią mierzyć nawet przed monitorem komputera, może z czasem będziemy mieli więcej odwagi, żeby próbować w prawdziwym świecie. Chociaż gdy rozpoczniemy trenowanie w życiu codziennym, to na sto procent zauważymy wiele różnic, bo wiadomo, że zawodnik sterowany klawiaturą nie miał sińców i zakwasów następnego dnia, a my po porządnym treningu ledwo możemy palcami ruszać.Zostań wielkim rycerzem

Jest sporo gier, które wciągną nas niemal od samego początku, do takowych należy zaliczyć m.in. Tribal Wars 2 (koniecznie zobacz). To aktualizacja niesamowicie znanej gry, która zdobyła serca i umysły ogromnej liczby graczy. Z tego powodu obecnie jest ciekawsza i o niebo bardziej wciągająca. Jeżeli kochamy średniowieczne klimaty, to warto spróbować sił właśnie w tej grze. Fabuła ostała zbudowana jest właśnie w zamku i królestwie, gdzie rycerze i generałowie ciągle muszą podejmować różne decyzje.

Wiedźmin, gra komputerowa
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
My zostajemy panami zamku i musimy sprawić by nasze królestwo dobrze się rozwijało, ale też nie można doprowadzić do tego, żeby było bezbronne. Dlatego obrona naszego terenu jest szalenie ważna. Jeśli więc jesteśmy fanami gier strategicznych, które pozwalają na chwilowe oderwanie się od zwykłego świata, to jest, to na sto procent gra warta polecenia. Jeśli mieliśmy do czynienia z poprzednią wersją to na pewno będziemy zadowoleni również z tej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-16 07:54:45
Tagi: gry, sport, komputer, zabawa