Kultura jest wspaniała!

Poznaj wspaniałe uniwersum gierek on-line. Zostań potężnym magiem lub niepokonanym zabójcą!

Wszyscy uwielbiają używać peceta i przeszukiwać Internet w oczekiwaniu na odkrycie ciekawych wiadomości czy szukając odpowiedzi na dręczące na pytania. Czasami jednak domowy laptop może dać rozrywkę!
Gry na przeglądarkę dla wszystkichprzejdź do www
Napisał: Brandon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie musisz mieć megaszybkiego kompa, żeby móc zagrać w ciekawe gry. Gdy nie jesteś zawziętym graczem, a chcesz niekiedy się odstresować to gry na przeglądarkę (więcej zobaczysz tu) są Twoją receptą. Gry na przeglądarkę nie potrzebują instalacji w pamięci Twojego PC i działają na niemal każdym sprzęcie. Nie ma przeszkód aby zagrać w nie gdy tylko najdzie nas na to chęć. Główną zaletą jest fakt, że są one bezpłatne - więc osiągalne dla każdego. Nie trzeba przebywać mozolnego toku instalacji, zwyczajnie siadasz i bawisz się.

Gry na przeglądarkę są bardzo rozmaite, od prostych po takie, które należy śledzić systematycznie by odnosić zwycięstwo. Nasza gierka może więc być zabawą na jeden wieczór, albo dostarczać nam uciechy każdego dnia. Rozbudowaną gierkę uzyskasz decydując się na grę MMORPG, w której ogromna liczba osób gra ze sobą w tym samym czasie. W takiej grze użytkownik wciela się w postać z danej sfery, której ruchami musi rozporządzać. W grze najczęściej chodzi o wykonywanie następnych zadań, zwalczaniu przeciwników i uzyskiwaniu nowego ekwipunku. Za każdą wypełnioną misję nasza postać uzyskuje punkty i osiąga kolejny level. W grze można handlować towarami, przystępować do klanów współtworzonych z innymi zawodnikami.

Bohater gry komputerowej
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy chcesz mniej skomplikowanej zabawy

Gry na przeglądarkę to nie wyłącznie MMORPG, to również proste i wesołe gierki, które dostarczają wiele uciechy. Są to gierki nie wymagające rejestracji, najczęściej nie potrzebują dużej ilości czasu spędzonych przed monitorem. Wyszukać je można przy użyciu Google na stronach poświęconych takim gierkom ewentualnie w poświęconych takim grom zestawieniach on-line. Posortowane są na kategorie. By uprościć wybór stworzone są top listy gier on-line. Niejednokrotnie tego rodzaju gry mają wyraz humorystyczny i są odpowiedzią na aktualne sensacje z życia społecznego czy zachowania osób sławnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-25 07:54:48
Tagi: gracz, MMORPG, on-line