Kultura jest wspaniała!

każdego roku zwiększa się popularność przedmiotów militarnych. Z czego to wynika? Jaki jest tego powód?

Ekwipunek wojskowy jest zaskakujący i to pod licznymi względami. Oprócz tego, że ma duże zastosowanie, toponadto wiele osób ceni sobie taki wojskowy styl. Nie chodzi o to, że ktoś zazwyczaj ubiera się jak wojskowy (choć niektóre elementy ubioru możemy spotkać), ale jak przychodzi do tego sposobność, to korzysta z wojskowego wyposażenia.
Doskonałym przykładem niech będzie tak nazywany survival, czyli sztuka przetrwania. W przypadku naszego tematu zwłaszcza zajmującymi zjawiskiem jest survival militarny. To zupełnie jak w wojsku, zdobycie umiejętności obiecujących zachowanie sprawności życia dla zrobienia pewnego zadania. W trakcie takich zajęć mogą wykorzystane być formy rekreacyjne, lecz survival militarny musi być traktowany jako rzeczywiste pielęgnacja wojskowej sprawności. Z reguły więc konkretna grupa ludzi jest potrzebna, żeby mogli coś robić, na wypadek, gdyby wymagane były działania wojenne. Jak widzimy dzisiaj, bardzo odżyła ta idea, bo w pewien sposób nie jest nam dane czuć się do końca pewni. Zobacz akcesoria na biwak.Mapa i kompas
Napisał: hisks
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Na wschodzie tak naprawdę trwa wojna, więc znacznie więcej osób przygotowuje się na czarny scenariusz. Nie chodzi nawet jedynie o to, że szykowana jest broń i odpowiednieubranie, gdyż wiele osób wykorzystuje z innych form militarnych gadżetów, jak siatka maskująca - maskująca siatka. Szczególnie, że takie akcesoria są niezastąpione również w czasie pokoju. zazwyczaj można coś przedzielić,przykryć, a równocześnie dobre wykonanie kibicuje utrzymaniu trwałości. W takim sensie, jeżeli będziemy mówić nawet o zwykłym survivalu, czyli wyjściu w góry i zmierzenie się z różnymi wyzwaniami, to odzież robocza czy inne akcesoria, jak wspomniana wcześniej siatka maskująca, to bardzo istotne detale. Właśnie to jest największa siła tego typu akcesoriów.

Odzież militarna
Napisał: USAG- Humphreys
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli coś jest przydatne na wojnie, jest robione, aby sprostać ciężkim warunkom, to oznacza, że jest trwałe, i jak to niektórzy powiedzą „nie do zdarcia”. Po co korzystać z nieprzetestowanych materiałów, kiedy w przypadku wojskowej odzieży i różnorodnych pomocy posiadamy zagwarantowaną gwarancję trwałości i niezawodności w każdych okolicznościach. Nie trzeba być survivalowcem, ani ogromnym fanem wojska, żeby to móc docenić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-01 08:05:05
Tagi: sprzęt, wojna, broń, survival