Kultura jest wspaniała!

Folia ochronna na komórkę - w jakim celu dobrze jest ją stosować?

Szkło matrycy jest mocne oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Na nieszczęście nie jest ono niezniszczalne. Przy upadku z poważniejszej wysokości zdoła się stłuc lub mocno zarysować. Czy folia zdoła uchronić go przed tego rodzaju wypadkiem?
smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób twierdzi, że folia na telefon szpeci jego wygląd, pogarsza obsługiwanie panelu dotykowego, a niedbale przylepiona dodatkowo obniża widoczność na ekranie a nawet zniszczyć wyświetlacz. Matryca komórki zaciera się od najmniejszych elementów, przykładowo wpychanie go do torby czy kieszeni. Niekiedy nawet nie przewidujemy, iż jakaś czynność może być powodem rysowania powierzchni. Przez sławę folii osłonowych producenci polepszyli technologię mocowania ich do ekranu, w tej chwili nie używa się kleju akrylowego a silikonowy. Nie oddziałuje on zupełnie na powierzchnię. Czasami folie z jego dodatkiem reklamowane są jako "bezklejowe". Spoiwo jednak jest, ale niezwykle bezpieczne i nieszkodliwe. Nie wywołuje uszkodzeń wyświetlacza. Jeśli chodzi o dalsze bonusy dla konsumenta, możemy wybierać w nawierzchniach. Folia na telefon (nasza strona internetowa) bywa lśniąca a także matowa. Niektórzy twierdzą, iż ta pierwsza w najmniejszy sposób "szpeci" aparat telefoniczny, ta druga bardziej. Mimo to gołym okiem tego się nie zauważa.nokia
Napisał: Nokia
Na podstawie: Nokia
Nie wpływa to w żadnym stopniu na wygląd komórki. Najdroższe jak w dalszym ciągu są folie wytworzone ze szkła pancernego, które w największym stopniu zabezpieczają nasz sprzęt. Wartość takiego gadżetu to około 50 złotych, kosztuje więcej od zwykłej folii, dlatego że cena tamtej waha się w granicach 20 złotych.

Produkt jakim jest folia na telefon nie jest dużym wydatkiem (www.etuo.pl/etui.html?device_brand%5B0%5D=39&device_model%5B0%5D=278). Wystarczy przypatrzeć się aparatom z naklejoną protekcją i da się natychmiastowo zauważyć, iż nie jest to widoczne. Nie szpeci w dodatku urządzenia, zapewniając mu przy tym osłonę przed szramami oraz ewentualnym rozbiciem ekranu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-05 08:05:03
Tagi: ekrany, torby, aparaty