Kultura jest wspaniała!

Kabura do telefonu, innymi słowy użyteczna i elegancka ochrona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wizerunkiem. Zazwyczaj dba on o swój sprzęt jak tylko może, ochrania przed tym, żeby nie zleciało z dużej wysokości itp. Jednakże na poniektóre uszkodzenia nie mamy wpływu - jakim sposobem więc zabezpieczyć przed tym swoją komórkę?
telefon
Napisał: HTC
Na podstawie: HTC
Schludny telefon jest wizytówką człowieka, bo jak troszczy się on o niego, tak pewnie dba o samochód, w dalszym ciągu mieszkanie i tak dalej. Zakładając etui na swoje urządzenie troszczymy się, by nie rysowała nam się ona przy wyciąganiu ze spodni lub otarciu o coś szorstkiego w torbie. Skórzana bądź też nie, kabura do HTC, Nokii czy też telefonu innej marki to fenomenalne wyjście dla osoby, jaka docenia komfort i klasę. Dużo razy pewnie spotkaliśmy się z osobą, która zamiast w kieszeni czy torbie trzyma własny telefon w dłoni. W tej pierwszej albowiem nie zawsze się mieści (fabrykanci tworzą raz po raz większe komórki), a w torebce nie zawsze można go w mgnieniu oka wyszukać. Z jakiej przyczyny natomiast stylowe? Przyrządzona z ekoskóry, rzetelnej skóry albo silikonu kabura do HTC (http://etuo.pl/etui.html?device_brand%5B0%5D=28&device_model%5B0%5D=160) ma zwykle jednorodny odcień lub też delikatny i gustowny wzór. Nie jest niezwykle jaskrawa, niekiedy na tyle prosta, że wręcz niezauważalna. Pokrowiec prawie za każdym razem posiada system mocowania przy użyciu szlufki do paska od spodni lub kopertówki przepasanej przez ramię.produkty
Napisał: Robert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy taki system noszenia telefonu jest pewny? Dużo osób martwi się o to, że zostaną okradzieni, lecz tak faktycznie aby do tego doszło należy być niezmiernie nieuważnym. Taki gadżet posiada albowiem zapięcie na magnes, które umożliwia zapięcie sprzętu w futerale. Od wybranych pokrowców da się odpiąć uchwyt mocujący, dzięki czemu możemy radować się pięknym etui, a w nagłych przypadkach utwierdzić go do paska. Cena takiej kabury wynosi około o kilku do kilkuset złotych, w zależności od modelu towaru użytego do jej wykonania.

Aparat telefoniczny jest nijako wizytówką posiadacza, więc winien on o niego dbać. W stosunku do możności płatniczych, dobrze jest nabyć i stosować etui, gdyż daje ono ładny design i ochronę przed nieoczekiwanymi wypadkami, a także jest przydatne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-05 08:05:02
Tagi: telefony, skóra, samochody, futerał