Kultura jest wspaniała!

W jaki sposób śmieszne gadżety uatrakcyjniają nasze przeciętne życie i przy okazji rozbawiają naszych znajomych

Dzięki gadżetom nasze życie staje się bardziej atrakcyjne, ponieważ gdyby było inaczej, to posiadacze takich sklepów z drobiazgami musieliby zamknąć biznes. Takie cacka nabywamy dla siebie, lecz o wiele częściej otrzymujemy je w darze.
pewex.pl/kategoria/431-gadzety/filtr-kategoria+Do_telefon%C3%B3w.html
Napisał: Martin @pokipsie Rechsteiner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ten upominek co prawda rzadko trafia do rąk osób w podeszłym wieku, lecz zapewne i oni bardzo się ucieszą, jeśli w ładnym opakowaniu zobaczą zabawny i oryginalny mały przedmiot. Sęk w tym, aby taka rzecz nie obrażała niczyich uczuć i była dość użyteczna. Jakiś czas temu słyszeliśmy w mediach o akcji, w której służby ratunkowe ofiarowywały uczniom szkół podstawowych, a równocześnie ofiarom wypadków, niewielkie pluszowe misie. W taki oto sposób zabawki pełniły terapeutyczną funkcję. A podobną mogą pełnić gadżety śmieszne, które podarujemy białogłowom wiecznie zatroskanym i zmarkotniałym. Metoda złotego środka poucza jednak, że nie wszystkim taki prezent się spodoba, a wręcz przeciwnie: taki pomysł może zostać źle odebrany. Rzecz tutaj przede wszystkim o osobach w żałobie i innychpaniach, które przeżywają trudne chwile w prywatnym życiu. Gadżety do telefonów bywają tak popularne, jak i same aparaty. iPhone'y nosimy najczęściej w torebce i gdy już je wyciągamy, to wszyscy są w stanie zobaczyć, z jakiego modelu korzystamy.Smartfon
Napisał: Maik Meid
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli nie jest on nowością rynkową, to warto zakupić jakiś gadżet, który odwróci wzrok obserwatorów od starego modelu aparatu. A takim drobiazgiem mogą być np. futerały albo smycze czy zawieszki. gadżety śmieszne możemy dostać całkiem przez przypadek. Wystarczy, że udamy się do osiedlowego supersamu w dniu jego otwarcia, a z pewnością otrzymamy mniej albo bardziej satysfakcjonujący drobiazg. Niektórzy panowie wprost polują na takie okazje. Nawet takie gadżety do telefonów są w stanie okazać się praktyczne, nawet jeżeli są produktem, który reklamuje mało znaną markę. Im bardziej zmyślny jest gadżet, tym jego reklamowa skuteczność jest większa. Wytwórcy prześcigają się w pomysłach i budują oferty sprzedażowe, a później kuszą nimi przedsiębiorców, którzy szukają nowych form reklamy. Wbrew pozornym sądom nawet zwyczajny cienkopis można w interesujący sposób przerobić bądź udekorować, żeby posłużył jako mała zachęta do skorzystania np. z jakiejś usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-07 08:05:02
Tagi: obudowy, upominek, smartfony, futerały