Kultura jest wspaniała!

Współczesne formy promocji bywają różnorakie - najistotniejsze jest to, żeby w efektywny sposób podziałały one na nowego klientów

Promocja jest dźwignią handlu - niejeden zdaje sobie z tego sprawę. Od lat reklama istnieje w naszej przestrzeni. Niekiedy możemy sobie nie zdawać sprawy z tego, jak bardzo jesteśmy otoczeni przeróżnego typu reklamą produktów i usług.


We współczesnym świecie reklamy towarzyszą nam na każdym kroku - na ulicy, w mieszkaniu i kiedy szukamy czegoś w sieci.
szanse
Napisał: trezy humanoiz
Na podstawie: http://www.flickr.com


przepisy
Napisał: patrick janicek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jedną z szalenie efektywnych rodzajów reklamy jest wynajęcie billboardu. Jego rozmiary są dosyć istotne - wiadomo, że im większy tym korzystniej, ale nie to wydaje się być kluczowe. Zasadnicze pytanie brzmi: gdzie zdecydujemy się umieścić swoją reklamę. Dla pewnych firm korzystniejsze są billboardy przy trasach szybkiego ruchu, a dla pozostałych korzystniejsze są billboardy w centrum miasta. Jeśli mamy sklep albo salon fryzjerski, to warto promować się niedaleko naszego lokalu. Jeśli pracujemy w Radomiu, to warto i tu zainwestować w wynajęcie takiej formy reklamy. Zatem jeżeli interesują nas billboardy Radom wydaje się być świetnym miejscem, aby zainwestować swoje pieniądze w promocję. Pozytywną wiadomością jest to, że Radom jest dużo tańszy niż Warszawa, zatem prościej będzie nam rozkręcić biznes. Początkowo wystarczy nam w zupełności jeden billboard, ale w dobrej lokalizacji.
Później, jeśli zauważymy, że przynosi to zamierzone korzyści, będziemy mogli zaryzykować oraz zainwestować w następny.


Należy inwestować w reklamę, gdyż później zwraca się to w postaci nowych klientów oraz większych zysków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:19:46
Tagi: moc, zysk, pieniądz, korzyści, kapitał