Kultura jest wspaniała!

Bank głosów pomoże ci wprowadzić urozmaicenie, zarówno w centrali telefonicznej, jak także w siedzibie firmy.

Właściwe powitanie w centrali telefonicznej jest naprawdę istotne, ponieważ jest wyrazem kultury wobec kontaktujących się klientów, jak też pomaga przekazać różnorakie kluczowe informacje i wskazówki. Jeżeli zatem nie chce się, aby telefonujących witał pusty sygnał telefoniczny, warto zaplanować projekt unikalnego komunikatu. Okaże się to bez wątpienia trafioną inwestycją.
Chcesz witać dzwoniących? Stwórz dobry komunikat!

Z wykorzystaniem komunikatu emitowanego z centrali telefonicznej możemy przekazać dzwoniącym wiele istotnych wiadomości. Jeżeli telefonują poza godzinami urzędowania firmy, dowiedzą się, kiedy można zastać w siedzibie pracowników. Nagranie na centrali telefonicznej może też kierować dzwoniących, z jakim numerem wewnętrznym się połączyć w celu najszybszego załatwienia własnych spraw. To wielkie ułatwienie i oszczędność czasu, w równym stopniu dla dzwoniących, jak również dla pracowników firmy. Projekt indywidualnego nagrania stworzonego dla potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa jest pomyślną inwestycją, ponieważ podnosi jej rangę oraz sprawia, że lepiej prezentuje się ona w oczach klientów.
zapoznaj się z możliwościami Fabryki Dźwiękuff
Napisał: Martin Pulaski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lecz jak stworzyć takie nagranie?Doskonałą opcją w przypadku osób, które chcą stworzyć swoje nagranie telefoniczne jest bank głosów. To katalog nagrań lektorów o różnym zabarwieniu, zarówno kobiecych jak i męskich. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać zabarwienie oraz tembr głosu, jakie wzbudzą zainteresowanie, jak też według niego optymalnie pasują do wizerunku przedsiębiorstwa. Następnie trzeba dokładnie zastanowić się, jakie informacje będą ważne dla kontaktujących się, by nie ominąć kluczowych szczegółów.


Miłe urozmaicenie


Innym interesującym urozmaiceniem, jakie można wprowadzić w swojej siedzibie, okazują się jingle radiowe - zapoznaj się z ofertą firmy Fabryka Dźwiękuff. Niedługie muzyczne przerywniki można emitować w sklepach, lokalach gastronomicznych, jak również w biurach firm. Jingle mogą poprzedzać emisję reklam albo komunikatów z istotnymi informacjami. W sieci można znaleźć rozległy wybór dostępnych już utworów, albo polecić skomponowanie swojej muzyki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:11:28
Tagi: spot reklamowy, głos, Lektor