Kultura jest wspaniała!

Współczynnik konwersji, przeciwko google doubleclick - czyli, bannery oraz reklamy, kontra przedsiębiorstwo w internecie

Co to jest konkretnie współczynnik konwertowania i w jakich wypadkach się go używa? Z jakiego powodu jest tak ważne, aby każdziutki szanujący się przedsiębiorca miał pojęcie o nim jak najwięcej? A czym bywa google doubleclick oraz jakie ma powiązanie z owym współczynnikiem? To wszystko nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu!
oferty
Napisał: Anka Albrecht
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na pytanie: Co to jest dokładnie współczynnik konwertowania? - w zasadzie odnalezienie odpowiedzi nie jest nazbyt trudne. Przede wszystkim powinno się zaznaczyć, iż powinien znać jego definicję każdy przedsiębiorca, który to pragnie, albo już prowadzi swoją działalność wewnątrz sieci internetowej. Samiutki współczynnik konwersji, możemy także nazwać Wskaźnikiem konwersji, a więc mówiąc w skrócie - pokazuje on liczbę (z pomocą procencików), ilu person kliknęło nasz własny baner, reklamę, zakupiło wytwór na naszej stronce i tak w dalszym ciągu. Mówiąc krótko pokazuje jak skuteczna bywa konkretne strona, lub jej reklama, czy też baner. Im bardziej wysoki wskaźnik, tym lepiej dlatego warto się dobrze nad tym zastanowić oraz rozpocząć działać!


Grupa pracowników firmy
Napisał: Dick Thomas Johnson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o google doubleclick, to jest to firma, która to zajmuje się właśnie bannerami reklamowymi, a także animacjami. Bywa to przedsiębiorstwo komercyjne, którą to w marcu 2008 roku przejął wspomniany już nasz Wujek Google.
Zadaniem Doubleclick bywa nazbieranie informacji z odwiedzanych przez nas stron i dopasowanie następnych reklam do naszych własnych zainteresowań, poprzez bannery, które to są w tamtym miejscu zamieszczane. Formalnie Doubleclick powstało od 1996 roku, w lipcu dwa tysiące piątego roczku została przejęta poprzez firmę Hellman and Friedman.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:11:35
Tagi: reklama, zakup, moc, firma, przedsiębiorca