Kultura jest wspaniała!

Czemu niektóre z gier stają się światowymi hitami, w jakie grają niezliczone ilości graczy z całego świata.

Współcześnie, w erze smartfonów oraz komputerów, raczej trudno się nudzić. Rzecz jasna tradycyjne gry planszowe cały czas są popularne, mimo że wiele osób już dawno wieściło ich koniec.


przebranie
Napisał: H. Michael Karshis
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednak nadal jest sporo osób, które co jakiś czas pragną się oderwać od monitora i w gronie znajomych lub rodziny miło spędzić czas. Niektóre z planszówek są naprawdę bardzo popularne, na przykład jedną z tego typu rewelacyjnych produkcji jest arkham horror. Jednak niestety jest im jednak bardzo daleko do tego, co dzieje się na rynku komputerowych gier. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, typu airport simulator, angry birds pig znajdują dużo większe grono grających, niż najpopularniejsze planszówki, a co dopiero jeśli zacznie się je porównywać do największych hitów.


arkham horror
Napisał: enn-here
Na podstawie: http://www.flickr.com


A jeśli będzie chodzić o kwestię popularności, to nic chyba nie pobije serii angry birds pig. Jak pokazują statystyki, jest to obecnie najbardziej popularna gra na świecie, i na razie nie widać żadnej innej, która by mogła zagrozić tej pozycji. Każdego dnia grają w nią miliony ludzi z całego świata, a liczba ściągnięć przekroczyła jakiś czas temu miliard. Gra jest obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, lecz również na inne platformy, łącznie z konsolami oraz komputerami, a jej ogromną zaletą będzie możliwość zagrania nawet jeżeli się ma kilka wolnych minut.
Na tak niewielki czas nie opłaca się nawet siadać do następnej kultowej gry, czyli assassins creed - poznaj tutaj. Seria ta posiada kilkanaście rozmaitych części, wypuszczanych w przeciągu ostatnich dziewięciu lat, a wszystkie one posiadają interesującą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:18:13
Tagi: gra, port, Urządzenia, lasy, czasu, grania