Kultura jest wspaniała!

Dlaczego niektóre gry zostają kultowymi, kochanymi przez wielu graczy produkcjami.

Co roku w sklepach ukazują się setki nowych gier, lecz jedynie nielicznym tytułom udaje się osiągnąć faktyczny sukces. I gra taka nie tylko świetnie będzie się sprzedawać, ale też każde kolejne wydanie wywołuje ogromne emocje u grających, jacy nie będą mogli się doczekać następnej części.


stres
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
plaża - wakacje
Napisał: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tak samo jest przy kultowych Simsach. Ich kolejna odsłona nawiązuje rzecz jasna do najlepszych cech swoich poprzedniczek, ale daje jednocześnie zupełnie nowe możliwości. Gra jest do kupienia we wszystkich dobrych sklepach, a w komplecie dostaje się płytkę DVD oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Jest na tyle wciągająca, że zaczynając granie nastawić się trzeba na to, że się wstanie po wielu długich godzinach.


kościół


Następną hitową produkcją jest call of duty psp - kocham call of duty psp, świetna strzelanka w trybie pierwszoosobowym. Obecnie ostatnią wersją jest cod modern warfare, osadzona w realiach współczesnego świata. Podczas rozgrywki da się przejąć kontrolę nad różnymi postaciami, a także brać udział w niejednej rozbudowanej misji. Doskonale jest dopracowana szata graficzna, dzięki czemu gra ma świetny klimat, a równocześnie bardzo dobrze oddane wszelkie szczegóły. Pośród grających ogromną popularnością w dalszym ciągu się cieszy wersja poprzednia, czyli cod 3.


Ona z kolei, podobnie jak poprzedniczki, została osadzona w realiach drugiej wojny światowej, w tym przypadku w czasie alianckich działań w Normandii - . Z pewnością grając w tę produkcję na nudę nie można narzekać, ponieważ autorzy zaoferowali mnóstwo atrakcji, przykładowo takich jak skoki ze spadochronem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:18:13
Tagi: gry, autor, rzeka, świat