Kultura jest wspaniała!

Dowiadujemy się w jakim stopniu reklama na telebimach może być skuteczna?

Reklama na telebimie jest dziś jedną z niezmiernie często stosowanych gatunków reklamowych. Coraz więcej firm decyduje się na tą właśnie formę promocji z jednego, niezmiernie bezproblemowego powodu - reklama wyświetlana na telebimach może dotrzeć do niezmiernie szerokiego gremia adresatów, dlatego że nie można jej przeoczyć.


Pokój hotelowy
Napisał: Schezar
Na podstawie: http://www.flickr.com


Telebim Konin jest to ogromny ekran podświetlany poprzez sporo ledowych diod- zobacz fakty. Dzięki temu przypuszczalne będzie zdobycie niesłychanie jasnego a także czytelnego obrazu, który jest dostrzegany nawet z dosyć dużej odległości. Reklamy, które są wypuszczane na telebimach ogromnie dobrze widać nawet w w razie złej pogody, takiej jak obfity deszcz lub padający śnieg. Poza tym barwne obrazy, jakie emituje telebim również ciągną wzrok innych ludzi - znacznie bardziej aniżeli na przykład bannery reklamowe czy plakaty. Acz by reklama na telebimach była efektywna musimy pamiętać o kilku istotnych zasadach i się do nich zastosować.
Wiurtualny asystent
Napisał: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę jest sama reklama. Jeżeli będzie achromatyczna, niewiele przyciągająca albo niezrozumiała to nawet jeśli będzie unaoczniona na telebimie to nie zaintryguje przechodniów. Reklama nie powinna być również nazbyt długa a także zawiła, tak by w bezproblemowy sposób było można zapamiętać treści, które przekazuje. Znaczącą sprawą jest lokalizacja telebimu. Ekran LED Warszawa wypada ulokować tam, gdzie systematycznie przebywa najwięcej ludzi.- Medas-Media


Dobrym miejscem okaże się więc park, główny punkt miasta, rynek, okolice dużych sklepów lub też galerii handlowych a także częstokroć uczęszczane ulice i autostrady.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:07:33
Tagi: efekty, sklep, telebim, adres, dług