Kultura jest wspaniała!

Dragon Ball - manga, kreskówka i szereg gier video, które zachwycają kolejne generacje.

Mimo znacznych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje pasjonatów japońskich seriali animowanych.
Jedną z najlepiej rozpoznawalnych produkcji tego rodzaju jest na pewno Dragon Ball. Serial ten powstał na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Inspiracją dla tego słynnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszego cyklu anime upłynęły trzy dekady, nadal cieszy się ona wielką popularnością wśród dzieci i dorosłych wielbicieli tego gatunku. Losy Son Goku, Bulmy i Kuririna fascynują kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się zareagować na zainteresowanie Dragon Ball, tworząc rozmaite przedmioty z bohaterami anime - Ceneo.pl.


Nic dziwnego zatem, że kolosalnym sukcesem okazały się też gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole dają fanom możliwość wcielenia się w ukochanych bohaterów i rozegranie porywających pojedynków. Jedną z ciekawszych gier opartych na fabule Dragon Ball jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Choć produkcja ma już sześć lat, nadal zachwyca graczy świetną grafiką i szeregiem pomysłowych rozwiązań.


Katowice
Na podstawie: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to typowa bijatyka, w której walki uzupełniane są wątkami fabuły serialu. Gracz ma do wyboru aż dziewięćdziesiąt wojowników, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.
Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera wystarczy zainstalować odpowiednie sterowniki - Ceneo.pl. Driver PC możemy bez problemu ściągnąć z Internetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:18:13
Tagi: gra, scenariusz, gadżety, świat, moc