Kultura jest wspaniała!

W Idea Banku oszczędzisz w bezproblemowy i banalny sposób finanse tworząc lokatę Happy

W tych przykrych okresach każdy oszczędza kasę, dlatego że w życiu nie wiadomo kiedy będą konieczne. Może każdy podnieść ilość w bezproblemowy oraz prosty, ale również szczególnie bezpieczny sposób. Idea Bank Happy to jedna z pierwszorzędnych lokat 3-miesięcznych. Zakładając lokatę Happy nie jest konieczne otwieranie konta w tym banku. Odznacza się ta lokata dużym oprocentowaniem, wynoszącym 4% w skali roku.
bank
Napisał: Public Stock
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lokatę Happy możesz zaplanować na 3 miesiące. Oferta jest wymierzona do nowych interesantów Idea Banku. Idea Bank otworzył działalność w 1991 roku i kieruje swoje oferty zwłaszcza dla mikro i drobnych podmiotów gospodarczych. Aczkolwiek lokata Happy jest adresowana dodatkowo dla interesantów indywidualnych.

Idea Bank ma bazę więcej niż 300 000 klientów. Idea Bank (solidny bank https://www.pbsbank.pl/) Happy zabezpiecza przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wartości 100 tys, euro - http://www.wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658. Także, jeśli Idea Bank splajtuje, to klient w ciągu 1 miesiąca otrzyma całość zdeponowanych środków razem z proporcjami. Lokata jest ciekawą propozycją dla ludzi, jacy postanawiają rozpoczynać odkładać finanse. Jest to depozyt oddzielny, który założysz bez konieczności korzystania z kolejnych ofert Idea Banku. Nie jest potrzebne zakładanie konta na rzecz
bank
Napisał: Miran Rijavec
Na podstawie: http://www.flickr.com
zakładania w tym banku inwestycji.




Oprocentowanie nominalne lokaty Happy jest sztywne oraz wynosi 4% brutto w skali roku. Świadczy to, że oprocentowanie netto wynosi w przybliżeniu 3,24%. Lokata może być założona na kwartał, co oznacza, że po tym okresie zdobędziesz blisko 0,81%. Na założenie lokaty Happy możesz mieć od 1000 zł do 10 000 zł. Lokatę Happy może otworzyć interesant, który poprzednio nie korzystał z propozycji Idea Banku, a poza tym tą lokatę klient może złożyć wyłącznie raz.

Otworzenie w Idea banku lokaty Happy jest bardzo proste oraz praktyczne. Można otworzyć lokatę w kilka minut uzupełniając łatwy wniosek poprzez Internet. Lokata Happy ma profil odnawialny, co oznacza, że po zakończeniu 3 miesięcznego okresu lokaty, jest ona automatycznie odświeżana na dodatkowej 3-miesięcznej Lokaty Standardowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:07:31
Tagi: gospodarka, lokata, banku