Kultura jest wspaniała!

Kto nie posiada dzisiaj konta w banku?

Wiadomo - trudno funkcjonować w dzisiejszych czasach bez jakiegokolwiek w banku! Ten osobnik, który z przeróżnych przyczyn nie ma takiego konta pewnie nie cierpi z tego powodu, ale trudno nie zauważyć no jakby nie patrzeć jego niemałego wykluczenia.


pieniądz
Napisał: George Carter
Na podstawie: http://www.flickr.com
A zresztą nie tylko takich konserwatystów warto bardzo zachęcać do otworzenia konta - w końcu bardzo często tak jakby niby posiadamy już jakieś konto bankowe, ale cóż z tego, skoro akurat naliczane koszty w zasadzie wzbudzają u nas irytację. Pragniemy, aby akurat nasze konto bankowości osobistej było atrakcyjne nie tylko początkowo, ale na dłuższy odstęp czasu (zobacz: jakie konto bankowości osobistej jest godne polecenia i jakie są warunki). Ciężko o tego typu konta, chociażby dlatego, że kryzys gospodarczy jest bardzo dobrą wymówką dla polskich banków, które wreszcie mogły powiększyć choćby opłaty za prowadzenie konta, lecz na całe szczęście nasza sytuacja wcale nie jest beznadziejna. Owszem, są kiepskie oferty banków, lecz skoro umiemy czytać, a na dodatek posiadamy dostęp do Sieci, tak naprawdę bylibyśmy mocno nierozważni, gdybyśmy nie rozejrzeli się za najatrakcyjniejszymi ofertami na rynku. No to zapewne jasne.Solidne konta odnaleźć można w choćby wortalach internetowych, a trzeba wiedzieć, że funkcjonuje ich od groma. Gdy wpisujemy w szukarce witryn internetowych słowa kluczowe dot. kont osobistych, znajdziemy bardzo dużo informacji. Często są one pisane przez całkowitych amatorów, którym zależy tylko na pieniądzach z reklam, ale na szczęście realia są takie, że na szczęście trudno uznać Internet za wielki śmietnik, w którym to odnalezienie sensownych rad dotyczących choćby tego jaki bank w Polsce oferuje szybkie przelewy za atrakcyjną opłatą, nie stanowi kłopotu.

Zatem zakładajmy konta, zamykajmy stare, przecież jest wolny rynek, a więc bez wątpienia nie ma takiej sytuacji, iż jesteśmy na całe życie skazani wyłącznie na jedno konto. Zapewne każdy świetnie wie, że może zdziałać sporo, jeśli chodzi o konta. W końcu jesteśmy konsumentami, akurat bez nas banki daleko nie dolecą!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:12:10
Tagi: Internet, sieci, oferty