Kultura jest wspaniała!

Rabuś, pilot i zwykły chłopak od samochodów – kto już wie, o której grze mowa?

Świat gier w dzisiejszych czasach zdaje się tak realny, że chcemy czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po paru godzinach gry zamiast stawać się zmęczonym, jesteśmy jeszcze bardziej nakręceni na działanie.
Komputerowa postać
Napisał: Chris Isherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdaje nam się, że naprawdę zanurzyliśmy się w wirtualnym świecie i tylko w chwili, gdy gra całkowicie nas pochłonie jesteśmy w stanie szybko pokonywać wszystkie trudności, zdobywać następne poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiadomo, takie oderwanie się od problemów rzeczywistych to bardzo dobra sprawa. Dlatego gta bije rekordy popularności. Gra gta 5 to genialna grafika, innowacyjne rozwiązania i co ważne super pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie przyciągnęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w fikcyjnym mieście Los Santos, gdzie razem z trójką bohaterów musimy próbować przeżyć w ich skórze, a nie jest to prosta sprawa. Bycie świadkiem koronnym, czy pilotem w stanie spoczynku, mającym zaburzenia psychiczne albo chłopakiem, który musi ściągać auta od niewypłacalnych klientów. Każdy z nich ma swoje sprawy i każdy z nich chce wyjść na prostą, ale nie jest to takie proste. Za to bardzo łatwe jest przenoszenie się ze świata jednej postaci w drugą. Jest to realne dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak
Czerwone auto
Napisał: Axion23
Na podstawie: http://www.flickr.com
stworzona, żebyśmy byli w stanie poznać od podszewki życie każdego z bohaterów. Poza tym mamy do dyspozycji tak jak w poprzednich wersjach helikoptery, jachty, czy samochody. Możemy kupować broń, ale też ulepszono system walki wręcz. Co istotne muzyka perfekcyjnie oddaje to, co widzimy w grze. Gta 5 to gra na miarę dzisiejszego gracza, mającego ochotę na grę, która nie pozwala na zwolnienie tempa. Dobrze hobbystycznie mieć jakąś grę, która da nam możliwość zrelaksowania się po trudnym dniu w pracy.

Siły ciemności, demony, które nie pozwalają normalnie funkcjonować – spokojnie to jedynie fabuła gryJeżeli któraś gra jest chwalona przez krytyków nie ma pewności, że graczom również się spodoba. Jednak, jeżeli powstaje następna część jakiejś gry, to mamy pewność, że pochłonęła ona całą masę ludzi. Co jest jednoznaczne z tym, że i fabuła i technika wykonania gry jest na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o następną odsłonę gry diablo 3 to można powiedzieć tu o bardzo dobrym poprawieniu poprzednich wersji.

Konflikt Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na całkiem inny poziom. Do uratowania świata przed siłami nieczystymi jest pięciu bohaterów. Każdy z bohaterów ma nakreśloną bardzo szeroko fabułę. Przez, co dowiadujemy się o tych bohaterach bardzo dużo. Poza tym gra została uzupełniona o dziennik z podróży oraz o parę innych dodatkowych opcji, których nie widzieliśmy w poprzednich wersjach. Wzięto również pod rozwagę na łatwiejsze sterowanie postacią, dorzucono możliwość wsparcia przez towarzyszy. Dzięki czemu cała gra jest o wiele bardziej wciągająca i pozwala zmierzyć się z różnego typu ciekawymi wypadkami. Jeśli, więc chcielibyśmy walczyć z siłami zła, warto oddać się wirtualnym potyczkom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:05:33
Tagi: gry, auta