Kultura jest wspaniała!

Wyczesane prezenty na wszystkie okazje

Czasem trudno wybrać interesujący prezent dla kogoś. Trafny podarek musi pasować do człowieka, jego zainteresowań i ulubionych rzeczy. Bywa, że jeśli nie umiemy dobrze powiedzieć, co chciałby obdarowany, to wybieramy coś zupełnie bez wyrazu. W tym tekście pokażemy parę niepowtarzalnych upominków. Wszystkie dary są w kształcie kuponów na różnorakie niecodzienne rozrywki.
Ferrari z tyłu
Napisał: جاسم المساهري
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdego wielbiciela motoryzacji ucieszy bon na bolidy wyścigowe www.prezentokracja.pl/Zostan_kierowca_bolida_wyscigowego/produkt.html. Kilkadziesiąt minut jeżdżenia w szybkich maszynach bez wątpienia zwiększy adrenalinę i przyniesie dużo radości kierowcy. Jeżeli chcesz, możesz pojechać razem na tor i porywalizować z obdarowanym.

Podobną aktywnością jest jazda rajdowa po trudnych obszarach. Do usług obdarowany otrzymuje oryginalny samochód rajdowy i pilota i dodatkowo udział w prywatnym rajdzie Dakar.

O ile masz do dyspozycji dużo środków, możesz wykupić bliskiemu szkolenia lotnicze. Wiele ludzi marzy, by móc kiedyś wzlecieć w górę za sterami awionetki. Marzenia muszą się spełniać, dlatego spraw komuś kupon na pełnoprawny kurs pilota lotniczego. Kto wie, mógłby to być początek wspaniałej kariery podniebnego zawodowca.

Fajne pomysły na prezenty - Prezentokracja.pl
Na podstawie: Prezentokracja.pl
Wielbiciel mocnych wrażeń na pewno ucieszy się na kupon na szkolenie spadochronowe. Trudno wymienić coś, co gwarantuje mocniejsze emocje, jak skok z poziomu kilku tysięcy metrów. Każdy skoczek musi przejść dobre szkolenie, by w kiedykolwiek móc dla rozrywki skakać.

Silnych emocji dostarcza także lot motolotnią. Przyjacielowi możesz dać kupon na szczegółowe szkolenie i dzierżawę maszyny. Jeżeli chcieć poświęcić więcej pieniędzy, warto zdobyć taki sprzęt na własność.Dla pań znakomitą propozycją podarunkową wydaje się masaż czekoladowy, łączący równolegle relaksację, pielęgnację ciała, jak i fantastyczne wrażenia zmysłowe. Wiele ośrodków SPA realizuje taką usługę.

I na końcu pozostaje: degustacja whisky. Nie w domu i z flaszką pospolitego napoju, a w oryginalnej fabryce whisky i pod opieką najlepszych znawców trunku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:16:43
Tagi: pilot, Dakar, rajd, adrenalina, szkolenie