Kultura jest wspaniała!

Z jakiego rodzaju reklamy najlepiej skorzystać? Czy warto pamiętać o tradycyjnych reklamach?

Nie ma wątpliwości, że reklama jest niezwykle istotna. Bez najlepszej reklamy nie uda się sprzedać swoich produktów i usług. To przy pomocy reklamy także nasza oferta jest w stanie dotrzeć do grona ewentualnych nabywców.


billboardy
Napisał: Azchael
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie coraz bardziej znaczny nacisk kładzie się na reklamę w sieci, na pewno, wiąże się to z wysokimi kosztami. Tego typu reklama znajduje szerokie grono odbiorców, dzięki czemu takiego typu reklama jest tak bardzo znana. Niezmiennie jednakże wiele firm korzysta z bardziej standardowych form reklamy, jak billboardy. To na pewno widoczne reklamy w każdym z miast, na przykład billboardy Stalowa Wola. Jest naprawdę wiele różnych modeli reklamy, od wspomnianego internetu, przez radio lub telewizję i jak najbardziej gazety - pełen raport.

Nie powinniśmy zapominać także o niezwykle istotnym elemencie, którym jest reklama zewnętrzna, jak wspomniane wcześniej billboardy, z których korzysta coraz większa ilość firm - mniejszych i większych. Jesteśmy w stanie je spotkać w każdym z miejsc w Polsce, na przykład reklama Tesco Kalisz (pod tym linkiem). Identycznie popularne są pozostałe formy reklamy tradycyjnej, jak plakaty lub ulotki. Jest to najbardziej wiekowa forma promocji, z jakiej korzysta się od dawna. Jednocześnie jeżeli chodzi o billboardy, to warto wiedzieć, iż występuje niekiedy ich za wielka gęstość, może stworzyć się wtedy wrażenie przesytu, które jest w stanie być uciążliwe. Pomimo tego jest to niezwykle skuteczna forma reklamy, z której korzysta coraz więcej przedsiębiorstw. Billboardy są także rzeczywiście użyteczne, możemy bowiem bardzo łatwo je wymienić na nowe, więc mamy możliwość wytworzenia faktycznie interesujących kampanii.


Reklama zewnętrzna
Napisał: FaceMePLS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odbiorcę bez problemu jesteśmy w stanie zainteresować przez krótkie hasło czy fotografię, obudzić w nim pragnienie poznania sensu projektu. W przypadku billboardów nieodzowny jest najciekawszy przekaz - www.dailymotion.com/video/xs03t1_reklama-tesco-kalisz-tel-782-666-777_lifestyle. Potencjalny klient dostrzega plakat tylko przez chwilę, nie można więc wprowadzać zbyt wielu haseł i zupełnie nieczytelnego przekazu. Odbiorca ma tylko parę chwil, żeby zapoznać się z tym, co jest ujęte na billboardzie, z pewnością więc korzystniejsze będzie proste i zrozumiałe hasło. Tego rodzaju przekaz będzie bez wątpienia najbardziej efektywny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:05:34
Tagi: Forma, koszt, usługi, przekaz