Kultura jest wspaniała!

W jaki sposób relatywnie prędko zostać posiadaczem spółki zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych?

Obecnie nie ma specjalnego kłopotu, żeby we właściwym miejscu wypożyczyć pieniądze lub meble na rodzinną zabawę. Czy jednak wiesz, że w taki sam łatwy i szybki sposób mógłbyś wynająć.


działalność
Napisał: vdrg dansschool
Na podstawie: http://www.flickr.com


.. adres dla prowadzonej przez swoją osobę firmy? Co interesujące, mógłby to być adres zagraniczny. Jeśli jesteś zaciekawiony takim wyjściem, poczytaj niniejszy tekst. Nawet jeśli nie masz jeszcze spółki.


Kwestia przedstawia się tak, że spółkę można po prostu kupić. Nie ma żadnego znaczenia, czy została ona zarejestrowana w naszym kraju czy za granicą naszego państwa. Co więcej, można dobierać spomiędzy firm mających mniejszy lub większy staż na arenie. A ma to znaczenie np. przy staraniu się się o jakiekolwiek kredyty albo dofinansowania. Jeżeli ciekawią Cię spółki zagraniczne - mogłyby wywodzić się one z państw mających mniej rygorystyczne warunki kosztowe powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Można w taki sposób ulepszyć koszty opodatkowania przychodu.
szkolenie
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com


Innymi słowami, dzięki świadczeniu pod nazwą wynajem adresu, można by wystawiać faktury za swe towary albo usługi po niższej niż w Polsce stawce podatku dochodowego. Takie wirtualne przedstawicielstwo mogłoby mieć swą siedzibę praktycznie w każdym europejskim państwie, przykładowo w Czechach, Bułgarii, Łotwie czy też Finlandii.


Dla w większym stopniu wymagających klientów dostępne istnieją również firmy w Anglii, kraju nad Renem czy też nawet w USA. Co ciekawe, cena takiej spółki jest o wiele niższa niż np. z Niemiec.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:04:41
Tagi: rzeczy, typ, faktur